Mekan 360
FREELANCER FOTOĞRAFÇI

MEKAN360 POLİTİKAMIZ

MEKAN 360, etrafınızdaki dünyayı keşfetmenize yardımcı olmak için çalışmaktadır. Platformlarımızdaki görüntülerin amacı, deneyiminizi iyileştirerek yakındaki veya tüm dünyadaki yerleri ön izlemenize ve keşfetmenize yardımcı olmaktır. Görüntülerin faydalı olduğundan ve kullanıcılarımızın keşfettiği dünyayı yansıttığından emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

MEKAN 360,görüntülerine harici taraflar veya MEKAN 360 katkıda bulunmuş olabilir. Katkıda bulunanın hangisi olduğunu, her görüntüde gösterilen atıf adına veya simgeye bakarak anlayabilirsiniz. Harici bir tarafça çekilip MEKAN 360 Haritalar'da yayınlanan görüntülerin sahibi, katkıda bulunan taraf veya sahipliğin devredildiği haleftir. Bu sayfada, MEKAN 360'ın Katkılarıyla Hazırlanan Yayın Politikası yer almaktadır.

Görüntüleri Gerçek Zamanlı Değildir
Görüntüleri yalnızca kameralarımızın o gün o konumdan çektiklerini gösterir. Daha sonra bu görüntülerin işlenmesi günler sürer. Bu, gördüğünüz içeriğin, herhangi bir yerin birkaç ay ila birkaç yıl önceki haline ait olabileceği anlamına gelir..
Bulanıklaştırma
Görüntüler MEKAN 360 yayınlandığında MEKAN 360,bireylerin gizliliğini korumak için bir dizi tedbir uygular.
MEKAN 360'ın katkılarıyla hazırlanan görüntülerdeki tanınabilir yüzleri ve plakaları bulanıklaştırmak için tasarlanmış, ileri düzey bir yüz ve plaka bulanıklaştırma teknolojisi geliştirdik. Ekstra bulanıklaştırma gerektiren bir yüz veya plaka görürseniz ya da evinizin, arabanızın veya vücudunuzun tamamını bulanıklaştırmamızı istiyorsanız "Sorun bildir" aracını kullanarak isteğinizi gönderin.
Uygunsuz İçerik
Uygunsuz içeriği bildirmek için "Sorun bildir" bağlantısını kullanın. Aşağıdaki kategorilerin, içeriğin sanatsal, eğitim amaçlı veya belgesel değere sahip olduğu haller dışında uygunsuz kabul edildiğini unutmayın
Fikri mülkiyet ihlalleri
Telif hakkı da dahil olmak üzere başkalarının yasal haklarını ihlal eden görüntülere veya diğer içeriklere izin verilmez. Telifli içeriği bildirmek için "Sorun bildir" bağlantısını kullanın

Müstehcen içerik
Müstehcen içeriğe izin vermeyiz.
Yasa dışı, tehlikeli veya şiddet barındıran içerik
Yasa dışı nitelik taşıyan, tehlikeli veya suç barındıran davranışlara teşvik eden veya sansürlenmemiş ya da gereksiz şiddet tasvirleri barındıran içeriğe izin vermeyiz.

Taciz ve tehdit
Başkalarına tacizde ya da zorbalıkta bulunmak veya saldırmak için bizi kullanan içeriklere izin vermeyiz.

Nefret söylemi
Irk, etnik köken, dini inanç, engellilik, cinsiyet, yaş, uyruk, gazilik durumu, cinsel yönelim veya cinsel kimliğe göre bireylere ya da gruplara karşı şiddeti teşvik eden veya mazur gösteren içerikleri desteklemeyiz.

Terör Amaçlı İçerik
Terör örgütlerinin adam toplamak da dahil olmak üzere bu hizmeti herhangi bir amaçla kullanmasına izin vermeyiz. Ayrıca, terörizmle alakalı içerikleri (terörist faaliyetleri destekleyen, şiddeti teşvik eden veya terör saldırılarını öven içerikler gibi) kaldırırız.

Çocukları tehlikeye atma
MEKAN 360, çocukların suistimal veya istismar edildiği içeriklere karşı sıfır tolerans politikasına sahiptir. Buna, içinde çocukların bulunduğu cinsel içerik tasvirinin yer aldığı ve çocukların cinsel açıdan sergilendiği tüm içerikler dahildir. Çocukların bu şekilde istismar edildiğini düşündüğünüz herhangi bir içerikle karşılaşırsanız, Uygunsuz içeriği bildirmek için "Sorun bildir" bağlantısını kullanın
Kimlik bilgileri
Kredi kartı bilgileri, tıbbi kayıtlar veya size ya da başkasına ait olması fark etmeksizin devlet tarafından sağlanan kimlik belgesi gibi kimlik bilgileri barındıran içeriklere izin vermeyiz.