Mekan 360

Kullanıcının gitmeden görerek doğru mekanı seçmesini; Marka değeri olan işletmelerin kendilerini daha iyi tanıtmaları ve rakipleri ile olan farklılıkları detaylı 360° gösterebilmeleri,amaçlanmaktadır.

İşletmelerin dijital ikizi oluşturulmakta metaverse platformları için altyapı ve yeni medya VR 360° tanıtım kiti hazırlanmaktadır.

Teklif Al

Google haritalar - işletme kartı - Street view de süresiz yayın hakkı ve mekan 360 da bir yıllık üyelik ücretsizdir. 360 Fotoğraf çekimi ücretlidir.Türkiye içi hava ve fiziki şartlar ile beraber proje içeriğine göre ortalama 7 iş günü yurt dışı 15 iş günü içinde çekim yapılır. Çekimden sonra 7 iş günü içinde yükleme yapılır.

Talep Formu

... Yollanıyor ...

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360 Derece Sanal Tur ile potansiyel müşterileriniz daha yerinize gelmeden mekanınızı akıllı telefon ve bilgisayardan gezebilir. Satın alma karar sürecine olumlu destek olur.

Güçlü Google Desteği

Google Çözüm Ortağı olan Mekan360.com çekilen ve sunuma hazır hale gelen sanal turları Google Street View'e ekler. Google İşletme üzerindeki profilinize gelen ziyaretçiler 360 derece mekan çekimlerini inceleme olanağı yakalar.

"ÜCRETSİZ EK HİZMETLER"

• Google Street View eklenti ve 360° yayını

• Google Haritalar eklenti ve 360° yayını

• Google İş Kartında eklenti ve 360° yayını

WEB SAYFASI İÇİN SANAL TUR

İşletmenin mevcuttaki web sayfasında “ Sanal Tur “ - “ VR Tour “ - Sanal Gezinti” gibi ifadeler ile kullanılmak üzere hazırlanacak.

VR SANAL GERÇEKLİK MODÜLÜ

Lokal ve internet ortamında VR (sanal gerçeklik) modülü işletmenizin METAVERSE tabanlı sanal gerçeklik ve HOLOLENS gözlükler ile görülmesini sağlar .

VR WEB SAYFASI

Web sayfanız yoksa yeni nesil 360 derecelik web sayfası

E- DAVETİYE

LİTTLE PLANET VİEW - VİEW STEREOGRAPHİC VİEW tasarımlar ile firmamız sizi işletmemizde 360 derecelik sanal tura davet ediyor şeklinde işletmenizin VR E-davetiyesini hazırlıyoruz .

VR SANAL GERÇEKLİK POST

İşletmenize ait yada anlaşma sağlanacak sosyal medya kanallarında yayınlamak üzere LİTTLE PLANET VİEW - VİEW STEREOGRAPHİC VİEW tasarımlar ile işletmenizin VR post unu teslim ediyoruz.

FACEBOOK 360 VR YAYINI

İşletmenize ait yada anlaşma sağlanacak Facebook kanallarında işletmenize ait VR sanal gerçeklik çalışmasını direk yayınlanabilir formda teslim edilecektir. ( Facebook a ait yakında açılacak olan VR METAVERSE uygulamasında şimdiden yeriniz alın )

YOUTUBE 360 VR YAYINI

Firmanıza ait 360 derece video oluşturulup bir Google platformu olan Youtube da 360 derecelik videonu yayınlanacak. özellikle SEO ve bulunurluk noktasında rakiplerinize büyük fark atacaksınız .

GİRMEDEN GEZ QR KODU

İşletmenizi merak eden, sizi seçmekte tereddüt eden, Kapınıza gelmiş veya geçen QR kodu okutan potansiyel müşterilerinizin cep telefonunda VR Sanal gerçeklik teknolojisi ile interaktif yeni bir form bulacak ve girmeden geze bileceklerdir.

GELMEDEN GEZ QR KODU

Broşür, el ilanı, afiş ve reklamlarınızda kullanmak üzere “Gelmeden Gez” QR kodu ile basılı tanıtımlarınız . QR kodu okutan potansiyel müşterilerinizin cep telefonunda VR Sanal gerçeklik teknolojisi ile interaktif yeni bir form bulacak ve gelmeden geze bileceklerdir.

HAFTALIK ZİYARETÇİ RAPORU

şletmenizin sanal turunu gelmeden kim ne zaman hangi şehirden gezmiş en çok hangi bölümle ilgilenmiş. ne kadar süre kalmış göreceğiniz. haftalık ziyaretçi raporunu haftalık düzenli gönderiyoruz .

YAYINLANACAK MECRALAR

Milyonlarca izleyici gitmeden önce işletmenizde gezsin

15 bin mekan - 20 bin işletmeye ait 300 bin nokta sanal tur ile Türkiye deki en büyük en eski mülki içeriğine sahip platform

Kanada merkezli dünyadaki en büyük ve en eski mülki içeriğine sahip platform dan biri

T.C Kültür Ve Turizm Bakanlığı destekli bu projede Turizme konu olabilecek 10 bin mekan 200 bin sanal tur içeriğine sahip platform