Mekan 360
FREELANCER FOTOĞRAFÇI


Bayii-Çözüm Ortağı Başvuru Formu

Bayii-Çözüm Ortağı Başvuru Formu

... Yollanıyor ...

Bu bir iş ortaklığı davetidir !!!

Google Street View, Yandex, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere yerli ve yabancı onlarca şehir için 360° çekim ve VR altyapı hizmeti vermiş Mytek Tümleşik VR Teknolojileri A.Ş tarafından gönderilmiştir.

Yaşayan ve devamlılığını sağlayan birçok ilke imza atmış olan, en eski, en tecrübeli sanal gerçeklik firması olan mekan360 firması olarak bu konu için global bir Network ve İş Ortaklığı program oluşturdu.

Sadece Türkiye'de değil, global anlamda binlerce satıcı ve bayinin milyonlarca potansiyel çekim talebini alması, yüzlerce fotoğrafçının bunu çekmesi, mytek teknik kadrosunun bunları işlemesi ve idari süreçlerin yönetilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca, sadece işletme çekimi değil; oluşacak cadde ve sokak çekimi taleplerinin karşılama amacı ile başlandı. Bilinen diğer bir gerçek şudur ki, yakın zamanda sahada sadece cadde veya işletme fotoğraf çekimi olmayacak. Metaverse için nokta bulutu içerik taleplerinde olacaktır. Nokta bulutu konusunda yıllardır çalışma yapmaktadır.

Bunun için 4 yıl boyunca farklı satış pazarlama yöntemleri denendi.100 bin müşteri teması kuruldu ve 10 bin cari müşteri sahibi olundu. Her 6 sunum yapılan yetkiliden bir tanesi onay verdi. Denenen her yöntem dökümante edildi. Gelen her talebin çekilmesi için çok farklı yöntemlerle iki yüze yakın farklı fotoğrafçı ile neredeyse tüm ülkede çekim hizmeti verildi. Çekim teknikleri geliştirildi. Sevk idare yöntemleri geliştirildi. Kendi bünyemizdeki anlık 20 ekip ile günlük 1000 sahne ortalama çekim yapabilmekteyiz. 15 yılın sonunda geliştirdiğimiz yazılım ve yöntemler an itibari ile günlük 5000 adet fotoğraf işleme ve ilgili mecralarda yayına koyabilme kapasitesine sahibiz.

4 yılın sonunda bu Network ve İş Ortaklığı yapısı tam anlamıyla oluşturulmuştur. Başlangıçta herhangi bir risk almadan, ek yatırımlarla birlikte bireylerin ve kurumların mevcut potansiyellerini ve işlerini birleştirecekleri, daha sonra ana işe dönüştürecekleri bir iş fırsatı sunuyoruz.

İster kendi ekip ekipmanı olan yılların sanal tur firması olun, ister bir medya firması, ister bağımsız bir pazarlamacı olun, ister bir fotoğrafçı. Mevcut altyapı ve eğitimler ile zarar etmenin mümkün olmadığı bu iş ortaklığı ile geleceğin dünyasında sizden yıllar önce gitmiş birileri olarak sizinle ortak olmak istiyoruz.

Tüketiciler, işletmelere ulaşmak için genellikle internet ve arama motorlarını tercih etmektedirler. Bu bağlamda, marka değeri olan işletmelerin kendilerini daha etkili bir şekilde tanıtabilmeleri ve rakipleri arasındaki farklılıkları detaylı bir şekilde 360° perspektifle göstermeleri önemlidir. Bu, potansiyel müşterilerin doğru mekanı seçmelerine yardımcı olabilir. Bu nedenle, müşterinin temel düzeyde konuyu anlaması ve projeye katılması için genellikle Google Haritalar ve işletme kartı 360° yayını hakkında bilgi verilir. Ancak aslında, işletmelerin dijital bir ikizinin oluşturulduğu ve yakın zamanda yayınlanacak olan metaverse platformları için altyapı ve yeni medya VR 360° tanıtım kiti hazırlanmaktadır.

MEKAN360 İŞ ORTAKLIĞI MODELLERİ