Mekan 360

AYDIN KÜLTÜR MERKEZİ

Hakkımızda

2002 yılında görkemli bir törende temeli atılan, yasal sorunlar ve çeşitli sorunlarla ancak 7 yıl gibi uzun bir sürede tamamlanan Aydın Kültür Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay tarafından hizmete açıldı. Kültür ve Turizm eski Bakanı Atilla Koç’ un katkılarıyla yeniden başlanılan ve kısa sürede tamamlanan Aydın Kültür Merkezi’nin açılışına Bakan Günay ile birlikte Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Aydın milletvekilleri Mehmet Erdem ve Recep Taner, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Akan Evren, İl Genel Sekreteri Halil İbrahim Aktemur ve TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Etiketler

kültür merkezi aydın sokak cadde sergi bulvar 360 vr sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Hüseyin Asar

Eskiden burası cezaevi olarak kullanılıyordu. Dönemin belediye başkanı cezaevini şehir dışına taşıyıp burayı kültür merkezine dönüştürdü. Merkezde iki tiyatro salonu, sergi amaçlı kullanılan salon, çocuk ve gençlik kütüphanesi yer almakta. Ayrıca il kültür müdürlüğü merkezin doğu bölümünde hizmet vermekte, tek eksiği salonlarda orkestra çukurunun bulunmaması.

5 yıl önce

goksen cimen

balkondan izlemesi biraz sıkıntılı görmeyi engelliyor onun dışında şirin bir salon

5 yıl önce

SPEKÜLATİF X

gayet güzel işlerin yapıldığı şirin bir yer

5 yıl önce

초승달hilal 힐랄

Aydin da gösterilerin düzenlendiği iki yerden biri burası.. sürekli etkinlikler vs düzenleniyor.. geçenlerde Kore kültür günü vardı mesela.. ^-^

5 yıl önce

Kerim Onay

Bir çok ücretsiz tiyatro oluyor. Sevdiğim bir yer

5 yıl önce

Yorum Ekle