ORPA ORMAN ÜRÜN.İNŞ.-2010 ;İZMİR YAPI FUARI STANDI

Hakkımızda

Orpa Orman Ürünleri İnş. ve San. Tic. Ltd. Şti. inşaat yapımından başlayarak 1990 senesinden itibaren klasik masif parke üretimine başlamış şuan İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de iç mekanda kullanılmak üzere masif ve lamine parkeler, dış mekanda kullanılmak üzere de thermowood deck ve garden tile üretimi ve ithalatını yapmaktayız. Satışlarımız tamamen toptandır. Birçok ağaç türü için Türkiye çapında tedarikçi firma olarak çalışmaktayız.

1990 yılından günümüze yer döşemeleri konusunda faaliyet gösteren ORPA PARKE – DECKING ahşabın doğallığını, yaşamak isteyen müşterilerine, en zengin ürün yelpazesine sahip parke koleksiyonunu konusunda uzman kadroları ile satış öncesi ve sonrası verdiği üstün hizmet kalitesi ile sunmaktadır

 Bazı ağaç türlerinden garden tile, kare deck olarak özel imalatını yapmaktayız. Cilalı ve cilasız masif parke , lamine parke, dış mekan decking ve garden tile (kare deck) ağaçlarını da çok çeşitli olarak yetiştikleri Güney Amerika, Brazilya , Endonezya, Çin, Vietnam, Afrika, Rusya ve Avrupa ülkelerinden direkt ithal etmekteyiz. Türkiye şartlarına göre en uygun ağaçlardan stoklu olarak merbau, tik, meşe, sapelli, iroko, wenge, doussie, dışbudak, kestane, ceviz, kayın, akçaağaç, bankrai, bambu, akasya, ipe, cumaru, garapa, massaranduba, jatoba, tigerwood, angelim pedra, tuari, tamarindo, sucupira, tali, frake, ovengkol, afrormosia, niove, movingu, bosse toptan satış ve montajını yapmaktayız.

Firmamız decking ve garden tile sektöründeki yerini havuz kenarları, iskele, teras ve dış mekan uygulamalarıyla zenginleştirmiş ve sağlamlaştırmıştır. Ahşabın tekrar hak ettiği değeri kazanmaya başladığı günümüzde yurtdışına da ihracat yaparak bu katma değeri ülkemize kazandırmak hedeflerimiz arasındadır.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen zamanın bizlere kazandırdığı deneyimleri, bilgi ve tecrübe yönünde müşterimizle paylaşarak günden güne hizmet alanında büyümekteyiz ve yana firmamız hedeflediği üzere kendini geliştirmiş, dünya çapında yenilikleri takip etmiş ahşap döşeme sektöründe uzman bir firma olmuştur.

Masif ahşap parke, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre ve cila yapılarak yeniden kullanılabilme gibi özelliklerinden dolayı hammaddesinde sert ağaçların tomrukları kullanıldığı için uzun ömürlüdür.
Orpa orman ürünleri olarak thermowood ve emprenye ahşap kaplaması tedariklerini yapmaktayız. Garden tile ve decking genelde kullanılan yerlere göre değişmektedir.
Peyzaj uygulamaları, kafeteryalar, balkonlar, kış ve yaz bahçeleri, teraslar, ıslak ve kuru alanlar, çıplak ayakla gezilen mekanlar, solaryum, havuz kenarları, yürüme yolları, garajlar, dış cephe kaplamaları, tabelalar, oturma grupları altında fuarlarda, kısa süreli teşhir alanlarında, yatlarda, gemilerde, feribotlarda, güverte ve taban kaplamasında, iskele üstünde, kıyıda çakıllı ve kumlu yüzeyler üstünde, mutfak ve depolarda sökülüp takılması ve altı temizlenmesi gereken her yerde kullanım alanı vardır. Doğal ahşap olması nedeniyle sağlıklı ürünlerdir.

Etiketler

yapı fuar fair mekan360 360 construction

Yorum Ekle