KÜLTÜREL MEKANLAR

ZORLU CENTER PSM

Hakkımızda

İstanbul'un kalbinde sanatın yeni buluşma noktası...
Sanatın çeşitli dallarına ev sahipliği yapmak üzere çok amaçlı sanat merkezi olarak tasarlanan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi (PSM), Londra - West End'den sonra Avrupa'da dünyaca ünlü müzikallerin yeni adresi!
50.000 m² kapalı alana sahip Zorlu Center PSM'nin, biri zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip 2.262 kişi kapasiteli; diğeri doğal akustik donanımla tasarlanan 738 kişi kapasiteli iki salonu, müzikallerin dışında cazdan klasik müziğe, dans gösterilerinden aile şovlarına, tiyatrodan stand-up gösterilerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.
Özel tiyatroların sahnelenebileceği, basın toplantılarının düzenleneceği, sanatçılarla tanışma günlerinin olacağı 112 kişilik Stüdyo'da ise, film müzik kaydından senfonik orkestra kaydına kadar her türlü kayıt işlemi yapılabilen, dünya standartlarında bir kayıt stüdyosu bulunmaktadır.
Zorlu Center PSM'de ayrıca 250 kişilik VIP Salonu ve senfoni orkestrasının prova yapabileceği tam donanımlı bir prova odası mevcuttur. Ayrıca farklı katlarda her türlü ihtiyaca yönelik toplam 5.200 m² fuaye alanında sergi, kafe ve mağazalar yer almaktadır. Tüm katlardaki bağlantılar sayesinde, rezidanslardan alışveriş merkezine hatta kompleksin diğer kısımlarına kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.
İşletmeciliğini 100 yıllık deneyimi ile dünyada 30'un üstünde Broadway tiyatrosu yöneten Amerikalı Nederlander Worldwide Entertainment'ın yaptığı Zorlu Center PSM, eğlence anlayışınıza yeni bir boyut kazandıracak.
Dünyaca ünlü gösterilerde, ayrıcalıklı bir deneyim sizi bekliyor!

Etiketler

sanat muzikal tiyatro stand-up film vip senfoni orkestra

Yorum Ekle