Mekan 360

YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ ESENYURT

Hakkımızda

 Halkımızın huzur ve refahı için, bireylerin kişisel gelişimlerini sağlayarak, toplumumuza maddi ve manevi katkı sağlayabilecek düzeyde bireylerin yetiştirilmesinde, ve kültürel faaliyetlerle insan yaşamının zenginleştirilmesinde üstüne düşen görevleri yerine getirme hedefiyle yola çıkılıp inşa edilen Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi 2 kattan oluşup üst katı kültürel etkinlikler ve alt katı kapalı pazar olarak kullanılmaktadır.
 Kültür Merkezimiz 5 derslik, 1 çok amaçlı salon, 1 fuaye alanı ile hizmet vermektedir. Merkezimizin yanındaki Yunus Emre Parkı ve Kafeteryasıyla Akçaburgaz mahallesine muhteşem bir görünüm kazandırmıştır.
 Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde; Bilgisayar işletmenliği, Resim, Keman, İngilizce, Bağlama gibi hobi ve meslek edindirme kursları verilmeye devam etmekte ve mezun olan kursiyerlere eğitim sertifikası hediye edilmektedir. Akçaburgaz mahallesi Halil Fahri Orman caddesi üzerinde bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi Esenyurt halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler

yunus-emre-kültür-merkezi esenyurt-belediyesi-kültür-merkezleri sanat-merkezi

Görüşler ()

Yorum Ekle