YAKUTİYE ARAŞTIRMA HASTANESİ ERZURUM

Hakkımızda

Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Etiketler

hastane hospital healt sağlık ilaç hasta erzurum doktor

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Zübeyr Cinisli

Kim ne derse desin Doğu Anadolu'nun köklü hastanesi. Hemen hemen tüm Doğu Anadolu bölgesi hastalarına burada şifa buluyor. Çok başarılı doktorlar var. Özellikle cerrahi alanında büyük başarıları bulunmakta. Büyük şehirlerdeki tüm ameliyatları burada gerçekleştiriyorlar. Ayrıca doktorlara ulaşmak ve hastalarınız ile ilgili bilgi almak oldukça kolay.

5 yıl önce

faruk kanar

Aşırı eski yıkık dökük hastane içinde tıp öğrencilerine iyi eğitim verilmiyor hiç kaale almıyorlar öğrencileri.....

5 yıl önce

Yusuf Aydemir

Beyin cerrahi bolümü pr.dr Şengül ve tüm ekibine ilgi ve yardımlari nedeniyle teşekkür ederim.

5 yıl önce

Ali Kırmaci

Berbat bir site . Tahlil sonuçlara bakacam. Saçma sapan şeyler çıkıyor. Bu nasıl hizmet

6 yıl önce

Murat Kösedağ

Annem ameliyat edilecek diye saat 08.00’de hastanede olun dediler. Ve geldiğimiz saatten beri ziyaretçi salonunda bekletiliyor. Madem ameliyat edilecek diye çağırdınız neden odası yatağı hazır değil. Ayakta zor duran hasta neden salonda taş sandalyede bekletiliyor. Bir anestezist olarak soruyorum size, siz hastaları ameliyatta böyle mi hazırlıyorsunuz? Nerede ameliyat öncesi hazırlık nerede premedikasyon öncesi hazırlık ? Bu nasıl bir sorumsuzluk ve rahatlık anlamış değilim. Sıfır puan hakkınız ama sırf Doçent doktor Ali Aydın için 1 yıldız veriyorum. Tebrikler ortopedi servisi

6 yıl önce

Yorum Ekle