VELİ USTA BALIK PİŞİRİCİSİ

Hakkımızda

Sahibi Veli Sinanoğlu'nun aşçıbaşılığını da yaptığı Balık Pişiricisi Veli Usta, 1970 yılından beri İzmir'de hizmet veriyor. Her gün 12.00-23.30 arası açık. Dil balığı şiş mutlaka denenmeli. Veli Usta, Türkiye'de orijinal dil şişi kendilerinin sattığını ve tadını kimsenin yakalayamadığını iddia ediyor. İnciraltı şubemizde; Bahçe'de 200, Salon'da 180 müşterimizi, Alsancakta ise Bahçe 65, Salon 180 kişiyi ağırlayabilmektedir. Modern bir dekorasyona sahip. Müdavimleri arasında Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Nejat Uygur var. Kişi başı 35-60 milyon lira arasında fiyatlarla balık keyfi yaşayabilirsiniz.

1970 yılından bu yana eşşiz Ege balıklarını servis kalitesi ve güler yüzlü personeliyle harmanlayan Balık Pişiricisi Veli Usta, konuklarını lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Turizm belgesine sahip, Kordon ve İnciraltı şubeleriyle hizmet veren Balık Pişiricisi Veli Usta “Az meze bol balık” anlayışıyla damak çatlatan balıklarıyla sizeri bekliyor…

Etiketler

veli usta yeme icme balik restaurant pisirici 360 derece sanal tur gezme alsancak kalamar cupra dil sis balik inciralti meze

Fotoğraflar

Görüşler (5)

WurgengeL

Unbelievable delicious , make a reservation before going there and ask for fixed menu. There is no greater option than lokum levrek ( must try it )

5 yıl önce

ESTA Emlak Yatırım Danışmanlık Ufuk ÇELİK

Karidesli peynirli salatası Dil şişi, Kalamar ve Ahtapot Izgarasıni öneririm. Herşey taze. Yıllardır lezzetin ve ilginin değişmediği nezih bir mekan.

5 yıl önce

pinar hanife kara

Mezeler tatlı ve balık ürünleri nefis. Izmirin önde gelen balık pisiricisi

5 yıl önce

ÖNDER CİVAN

Akşam balık yemek isteyenler için ideal bir mekan, alkol satışı yok.

5 yıl önce

sefer tas

Güzel cok

5 yıl önce

Yorum Ekle