Hakkımızda

   Saruhanlı Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Üzüm Otel, 2010 yılı Mayıs ayından itibaren konaklama sektöründe hizmete başlamıştır.
   Saruhanlı'nın ilk oteli olan "Üzüm Otel" ilçemizin önemli bir eksiğini gidermiştir.
   İzmir-İstanbul sürat yolu üzerinde bulunan otelimiz, halkımızın konaklama beklentilerini karşılamak ayrıca özel davet ve toplantılarda hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.
   Otelimizde çamaşırhane hizmetleri, ücretsiz otopark, 24 saat sıcak su hizmetleri, kliması, saç kurutma makinası, banyosu, mini barı ve açık büfe kahvaltı hizmeti sunmaktadır.
   Otelimiz  İzmir-İstanbul sürat yolu üzerinde olup, Akhisar'a 30 km. Manisa'ya 19 km. ve İzmir'e 50 km. uzaklıkta bulunmaktadır.

Etiketler

erken-reservation en-iyi-otel-rezervasyon-sitesi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

İlhan Tuğrak

Super

1 yıl önce

Halil Unlu

Gayet temiz hijyenik ve ekonomik Tek yıldızı kırmanın sebebi ise kolay kolay boş yer bulunmuyor olması Yani eğer Saruhanlı da işiniz olursa 1 hafta önceden rezervasyon yaptırmalısınız

8 ay önce

MEHMET VARLIK

Buraya 5 yıldız verdim çünkü bu fiyat ve bu sınıfta daha temiz ve iyi konaklama imkanı yok. Ağustos 2018'de burada 3 kişilik kocaman ve klimalı bir odada tek başıma kaldım. Konaklama + kahvaltı için 50TL ödedim. Oda ve banyo temizdi. Kahvaltı son derece yeterliydi. Sessiz ve dinlenebildigim bir yerdi. Saruhanlı'da kalabileceğiniz tek otel burası. Yani herhangi bir rekabet yok ve buna rağmen adamlar düzgün hizmet veriyorlar. Herkese tavsiye ederim.

11 ay önce

BAYRAM ATİLLA HASPEHLİVANLAR

Güler yüzlü iyi personel kalitelihizmet. Temiz hijyenik. Ulaşımı kolay ana yolun dibi.

9 ay önce

Ege ŞENSÖZLÜ

İyi işte

8 ay önce

Yorum Ekle