Hakkımızda

Doğal çam ormanların arasında dramatik bir manzara 200.000 m² üzerinde yatarken, Akdeniz ve Besgoz Nehir, Titanic Deluxe Belek benzersiz hizmet ve olağanüstü her şey dahil Antalya tatil için sahne ayarlamak imza imkanlar sunmaktadır yeni Titanic oteldir.

Aileler, çiftler, doğa severler ve golfçüler hem birlikte, Titanic Deluxe Belek pampers teşekkür için ideal bir tesistir lüks konaklama , lezzetli mutfağı , içecek bir farklı seçim, lüks olanaklar ve olağanüstü hizmet.

Belek'te yeni tesisi tasarım ve dokuz restoranlar, barlar on dört, on havuzları, sağlıklı yaşam esintili spa, gece ve gündüz dahil birinci sınıf olanakları ve tesisleri ile unutulmaz bir tatil için ideal bir ortam sunan mimarisi Modern ve şık bir yaklaşımdır faaliyetleri, özel plaj ayrıcalıklar, toplantılar ve olay uzaylar.

Etiketler

online-rezervasyon erken-reservation en-iyi-otel-rezervasyon-sitesi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

John Lynch

Just arrived home after a wonderful week spent at this fantastic hotel. Service was outstanding as was the quality of food. Staff were very friendly and nothing was any trouble for them,especially the staff in the restaurant's and bars. The only complaint I could have was as we were on a late flight home we couldn't get a later check out which took the shine off an otherwise wonderful holiday. We would definitely consier returning in the future.

5 yıl önce

Hooman Ahmadzadeh

Arguably the best hotel I've been to in the last few years. I suggest you get one of the poolside rooms which are like 5 meters away from the pool.

5 yıl önce

Dritan Kota

Nice place to be if you look for a lazy holiday.Perfect organization of the management.Boats are very regular.Beach sports are available.Night shows are missing or not at high level.Deluxe suite pool view is the best.Food is very local and delicious.Room cleaning must be improved.Staff speaks little english but gestures will help.

5 yıl önce

Adnaan Uddin

Brilliant venue. Lovely friendly staff. Great facilities. Loved it

5 yıl önce

Hunter W.

Very beatiful beach

5 yıl önce

Yorum Ekle