Hakkımızda

Talya Tıp Merkezi, ilk olarak "Talyagöz" adı altında göz hastalıkları ve tedavilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında, Opr.Dr. Mehtap ABAY ve Opr.Dr. Mehmet ABAY tarafından hizmete açılmıştır. 2011 yılında ise uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik, diş branşlarını da ekleyerek yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalara daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır.

Talya Tıp Merkezi olarak halen göz hastalıkları tanı, tedavi ve cerrahilerinin yapıldığı bir ihtisas merkezi ve Akdeniz'in en önemli göz merkezi markalarından biri olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Talya Tıp Merkezi koruyucu hekimlik uygulamalarını da desteklemekte bu nedenle hasta ve hasta yakınlarını bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Düzenli aralıklarla yaptığımız seminerler hastalarımızın daha bilinçli olmaları ve yaşam kalitelerini artırmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

 Merkezimize gelen hastalarımızın fiziksel ve ruhsal konforu bizim için çok önemlidir. Merkezimiz butik bir merkez olarak spesifik ihtisas dallarında hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir.

Erken tanı sayesinde elde edilecek başarılı sonuçlardan faydalanmak, ilerleyen aşamalarda  hastalıklarınız için en doğru tedavi yöntemlerine başlamak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

Etiketler

göz tedavisi estetik tedavileri göz lazer ameliyatı göz çizdirme ameliyatı diş hastalıkları diş implant lazer epilasyon ameliyatsız estetik işlemleri kadın doğum kürtaj katarakt ameliyatı kamra inlay tedavisi antalya cilt bakımı dr mehtap abay dr mehmet abay göz hastalıkları ve tedavileri

Fotoğraflar

Görüşler (5)

bulent gocmen

Sağlık personeli kaba ve hasta pskolojisinden uzak davranışlar sergiledi.Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yaptığım yorumun arkasından verilen cevaba istinaden... Personelinizin ilk gittigim andan itibaren gayet agrasif,aşağılayıcı ve tahrik edici davranısları bu durumu olusturmustur.Ben mafya degilim kimseyi ölümle tehdit edemem,haddim değil.Saldırı önce personelinizden gelmiştir.Olay karşılıklı tartışma şeklinde ilerlerken,personeliniz yumruğunu kaldırınca ortalık daha da ısınmıştır.Bu durum tabiki kimsenin istemeyeceği nahoş bir durumdur.Ne yazık ki bu durum eğitimsiz personelinizin tuhaf tavırlarından kaynaklanmıştır.Orada bize yaptığınız açıklama,persolenizin askere gideceği icin agrasif olduğudur.Bilemiyorum psikiyatriye gitmesi gereken kimdir. Ayrıca bu olay karşısında göz tansiyonu ve şeker hastası olan ,sizden hizmet almaya gelmiş insanların, tansiyonları 18 üzerine çıktığında ,müdaheleyi lütuf gören bu anlayışa teesüflerimi sunuyorum... Ülke ekonomisinin kalkınması ancak hizmet kalitemizi arttırmakla olacaktır. İnşallah böyle olayların cereyan etmemesi için gerekli önlemleri alırsıniz... İyi çalısmalar

6 yıl önce

Sergei Janz

Es war alles sehr professionell und sehr nett. Super Service. Viele Grüße an Frau Abay und Sengül. Familie Janz. PS Memet ist ein super Fahrer.

5 yıl önce

emine çizmeci

Bugün Mehtap hocama gözlük muayenesine geldim. Hem insanlığı, hem doktorluğuyla harika bir insan. Herkese tavsiye ediyorum.

5 yıl önce

Şengül Çizmeci

Talya tıp merkezini herkese tavsiye ederim doktorlar ve çalışanlar. cok iyi , her zaman ulaşılır ve yardımseverler hizmet mükemmel . İlk olarak kızımı Talya tip merkezine götürmüştüm simdi ailecek gidiyoruz .Arkadaşlarıma. ve herkese tavsiye ediyorum .Çok şanslıyız ..

6 yıl önce

Emrah C

Merkezdeki tüm personel çok duyarlı, yardımsever ve güleryüzlü. Dr.Mehtap Abay’a Teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten çok memnunum.

6 yıl önce

Yorum Ekle