Hakkımızda

Sağlıklı keyifli ve mükemmel bronzluk için doğru adrestesiniz..

200 yılından bugüne gelen firmamız;konusunda uzman teknik ekip ve dermatoloğumuz sayesinde profesyonel danışmanlık hizmetine sadece Türkiye' de değil,dünyada yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Sun Vital solaryum sektöründe makine üreticisi olmayan ve ISO 9001 alan ilk kuruluştur.Bizim hedefimizde dünya solaryum sektröünde her zaman daha iyisi olmak ve daha iyisini başarmak,gerkirse kendimizle yarışmak.

En iyi solaryum kozmetik ürünleri ve en iyi cihazlarla sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tüm dünyayı araştırıyoruz.

SunVital hizmet kalitesi ve fiyat politikası arasındaki uyumun en güzel göstergesi 120.000'ini aşan üye sayımızdır.yüksek kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.çünkü bizim için en iyi referans ve en iyi reklam memnun müterilerimizin bizim için verdikleri referanslardır.

                       VİZYONUMUZ

Vucudunuz güneş ışığ ile temas ettiğinde vitamin D üretmeye başlar.Vitamin D, göğüs mide ve prostat kanserine karşı koruma sağlar.osteropoz ve depresyondan korur.Hatta diyabet ve obeziteye de iyi gelir.işin gerçeği şu ki,çoğu insan vitamin D'nin sağlıkla olan ilişkisini ve hayatımızdaki önemini bilmemektedir.

                     STANDARTIMIZ

Stüdyomuzda Alman SSK ve WHO(Dünya Sağlık Örgütü)gibi ulusal ve uluslararası radyasyondan koronma komitelerinin önerileri ile oluşturulan Avrupa standartları uygulanmaktadır..

                     MİSYONUMUZ

Güneşin ışınlarını pozitif etkilerini en sağlıklı ve keyifli bir şekilde istediğiniz zaman alabilmeniz için,sizin cilt yapınıza özel en doğru hizmeti sunmak..

 

Etiketler

mekan tur bakim cilt gunes 360 tur alsancak vital solarium saglik sun güzellik

Görüşler ()

Yorum Ekle