STORY RESİDENCE 2 NİS İNSAAT BÜYÜKÇEKMECE Istanbul | Sanal Tur | Mekan360.com

Hakkımızda

 

Projede hem bina fonksiyonlarının ve mekanların doğru kurgulanmasını,hemde çağımızın mimari anlayışına ve dönemine uygun bir cephe tasarlamasını amaçladık.Sosyal aktivite alanları olarak çatısında; yüzme havuzu, barı, restaurantı, alt katında; kapalı yüzme havuzu,fitness salonu, spa merkezi, buhar odası, türk hamamı, saunaları, masaj bölümü, kuaför, arkada; yeşil alan, tenis kortu, cafe hizmeti, çocuk bahçesi, girişte; bilardo salonları ve dinlenme bölümlerinden oluşan story residence 2, sizlere site yaşamının avantajlarını sunarken kendinizi bir otel planının içinde hissetmenize ve tüm ihtiyaçlarınızı bir arada karşilayabileceğiniz bir kompleks halinde inşa edilmiştir. Sosyal ve mimari tasarım çalışmalarımızın yanı sıra, İstanbul'un en büyük gerçeklerinden biri olan deprem tehlikesine karşı günümüzün modern inşaat teknolojilerini kullanarak oluşturulan projemiz betonarme konvernasyonel sistem olarak her iki yönde çalişan deprem perdeleri düşünülerek tasarlanmıştır. Konut bloğu merkezi noktalarında yer alan betonarme çekirdekler, binaların deprem yüklerine karşı rijitliğini ve mukavemetini arttıracaktır. Ayrıca arazi çevresinde yapılan iksa kazıkları depremde meydana gelebilecek toprak kaymalarına bağlı yükleri ve zemin sıvılaşmasını engelleyecektir.
    Yapı mimarisini destekleyecek nitelikte iç mimari projelerde aynı titizlik ve çağdaş anlayışla hazırlanmaktadır. İç dekorasyonda kullanılacak malzemeler ve üretim sistemleri konut sahiplerinin ihtiyaçları ve bir konutta olması gerektiğine inandığımız yüksek kalitede çözümler halinde belirlenmektedir.

Etiketler

markali konut residence insaat story emlak ev projeler

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Koosha Abook

One of the best residence in beylikduzu istanbul

2 yıl önce

Jador

The building's location is conveniently close to public transportation and other necessities like supermarket and restaurants. However, the building is around 8 years old and it shows. Things like plumbing and electricity can be a huge inconvenience and takes forever to fix. Also expect screaming kids and dogs barking throughout the day. I advise to think carefully before buying/renting here as service and maintenance is subpar.

2 yıl önce

Ali Barat

Can you share me price of 1+1 and 2+1

2 yıl önce

Kadir Turhan

Building situation is good. Location is very close to metrobus. Service is not so good. Parking is very bad, very narrow entering and exit.

3 yıl önce

Judy Kim's Family

great location. very warm and welcoming staff. park next to the building is very cosy and beautiful.

4 yıl önce

Yorum Ekle