Mekan 360

SİTELER KÜLTÜR MERKEZİ

Hakkımızda

 Toplumumuzun huzur ve refahı için, bireylerin kişisel gelişimlerini sağlayarak, toplumumuza maddi ve manevi katkı sağlayabilecek düzeyde bireylerin yetiştirilmesinde, ve kültürel faaliyetlerle insan yaşamının zenginleştirilmesinde üstümüze düşen görevleri yerine getirmek amacıyla kurulan Siteler Kültür ve Sanat Merkezi Atatürk Mahallesinde bulunduğu binanın en üst katında kültür merkezi ve spor kompleksi olarak tasarlanmıştır.
 Siteler Kültür Merkezi 4 dersliği, 1 fuaye alanı ve Fitness salonu ve modern spor aletleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
 Merkezimiz fitness salonu ve modern spor aletleri ile spor eğitmeni eşliğinde bayanlara spor yapma imkânı sunuyor.
 Siteler Kültür Ve Sanat Merkezi’nde; Bilgisayar İşletmenliği, Keman, Gitar, İngilizce kursları devam etmekte ve mezun olan kursiyerlere eğitim sertifikası hediye edilmektedir.

Etiketler

siteler-kültür-merkezi kültür-ve-sanat-merkezi esenyurt-belediyesi

Fotoğraflar

Görüşler (5)

sesa Tok

Güzel ve yararlı kursların verildiği,çocuklara ücretsiz eğitime destek olan ,spor salonu bulunan güzel bir kültür merkezi.

5 yıl önce

Sinan Erdoğan

Her yer beton aman ne güzel

5 yıl önce

Cantürk Erdoğan

Spor ve kültür hizmeti veren önemli bir mekan.

5 yıl önce

Kzbn Önç

4 senedir kültür merkezine gidiyorum çok güzel çok beğeniyorum

6 yıl önce

Golden ball Gold

Burdaki görevliler gelen kişiyi güler yüzle karşılıyor ve esenyurt belediyesinin halk için yaptığı salonda gerekli spor aletleri ve hocaları hepsi 10 numara

7 yıl önce

Yorum Ekle