SANAL TUR - SANALTUR- İZMİR - 360 - MEKAN360

Hakkımızda

Axima Bilişim 10 yıl önce 4 kişiden oluşan çekirdek kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Şu an toplam 25 kişiden oluşan mutfak ekibinin dışında 6 saha direktörü, 4 fotoğrafçı ve 10 müşteri temsilcisini bünyemizde bulunduran firmamız, işlerinde uzman ekibiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
Yeni teknolojileri takip eden aynı zamanda kendine uyarlayan ekibimiz çözümlerini üretirken profesyonellikten ödün vermemektedir. Geçmişte önemli ajansların projelerinin mutfağında görev yapan firmamız, üç yıl önce kurduğu pazarlama departmanıyla siz müşterilerimize ilk elden ve daha iyi hizmet vermektedir.
Son yıllarda geliştirdiğimiz teknikle sadece markalı konut projelerinde, sunum teknolojilerindeki hakimiyetimimizle "tam hizmet ajanslığı" yapmaktayız.
Yaptığımız işlerde kendi ekipmanlarımızı kullandığımız için (fotoğraf, greenbox ve prodüksiyon) tüm hizmetlerimizde en uygun fiyatı veren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.
Ayrıca yurtdışında; İngiltere, Gürcistan, İsveç ve Kanada’da bulunan işlerinde uzman bazı interaktif medya firmalarına yazılım ve interaktif medya çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.

Sanal Tur Talepleriniz ve Blog Üyelikleri için iletişime geçin...

İletişim:Pbx:02328770776
            Gsm:05457827272

Mail:info@axima.com.tr
       www.axima.com.tr

www.mekan360.com
www.eyeturkey.com
www.evliyacelebi.tv
www.markalikonut.com
www.aksarayfx.com
www.antalyafx.com
www.canakkalefx.com
www.hatayfx.com
www.izmirfx.com
www.manisafx.com
www.mardinfx.com
www.urfafx.com
www.360saudiarabia.com

Etiketler

sanaltur firmaları tour panoromic 3D mimari sanal tur izmirfx marblefx otelfx evliyacelebi.tv guide city fair fairarena rehber exhibition turkiye iller ilceler sektorel reklam ajans modelleme konut panoramik pano derece 360derece 360° 3d sanaltur panorama world paño aushang tabla tablero panoramique tour runde guide üçyüzaltmış

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle