PEMAR OTOMOTİV & YEDEK PARÇA

Hakkımızda

PEMAR Özel Oto Servisi, Çanakkale’nin en yeni ve modern Özel Oto Bakım servisidir. 2009 yılında, Çanakkale’de kurulmuştur.

Çanakkale’nin Opel ve Chevrolet araçlarında en tecrübeli ustalarından olan ve uzun yıllar usta öğreticilik deneyimine sahip İrfan Usta’nın (SEZER) yönetiminde hizmet veren PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, başta Opel ve Chevrolet araçlarının her türlü bakım ve onarımlarını itina ile yapmaktadır.

PEMAR ÖZEL OTO SERVİSİ, modern hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak teknik alt yapı ve hizmet kalitesini oluşturmuştur.

Orijinal yedek parça ve bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile En Ekonomik ve Hızlı hizmetin verildiği Çanakkale’nin en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Sizleri, bizi tanımaya davet ediyoruz.

Aracınızın; Periyodik bakımlarının ve Onarımlarının uzman teknik ekibimizle en kısa zamanda ve en ekonomik orijinal yedek parça servisi ile hizmet alabileceğiniz en iyi adrestir.

Aracınız yolda mı kaldı? Hemen arayın, nerede olursanız olun size yardımcı olalım. 7 gün, 24 saat Acil durum hizmeti ile bir telefon kadar yakınız.

 

 

Etiketler

otomotiv oto tamir yedek parça bakım onarım servis motor engine klima kaçak kontrol dezenfekte polen değişimi

Görüşler ()

Yorum Ekle