Mekan 360

ÖZEL SEKİZ EYLÜL HASTANESİ

Hakkımızda

Hastanemizin projesi 2005 yılında oluşturuldu. Projelendirme aşamasında General Electric firmasına bağlı, hastane projelendirme ve anahtar teslim hastane kurulumu konusunda uzman olan bir Finlandiya firması ile çalıştık. Sonrasında projemiz GE'nin Avusturya-Viyana'da bulunan firmasında etüd edildi ve olgunlaştırıldı. Hastanemizin temeli 2006 yılında atıldı ve inşaat 2007 sonunda tamamlandı. Özel Sekiz Eylül Hastanesi yaklaşık 5000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

En önemli hedefimiz buradan dışarıya hasta sevki yapmadan, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Modern ve güçlü teknolojik altyapımızla, Manisa dışından gelecek hastalara da hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hizmet kalitesini en üst düzeyde sunmak için yola çıktık ve iyi bir teknolojik altyapı oluşturduk. 9 katlı hastanemizde birçok branşta hizmet veriyoruz. İleri teknoloji cihazlar ile tanı ve tedavide fark yaratacağız; hastalarımız konforlu bır ortamda sağlık hizmeti alacaklar. Branşlarında kendilerini kanıtlamış hekim kadromuzla önemli başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Çift ve tek yataklı servis odalarımız hasta ve refakatçinin rahatı düşünülerek hazırlandı. Hasta odalarımızda tuvalet, banyo, buzdolabı, LCD TV ve uydu yayını bulunmaktadır. Çünkü hasta ve refakatçinin rahatının ve moralinin düzgün olması da, tedavide büyük rol oynamaktadır.

Güleryüz ve anlayışın, insanların sağlık sektöründeki en büyük gereksinim ve beklentilerinden olduğunu biliyoruz ve yola çıkarken öncelikle bunun oluşturulması üzerinde durduk. Biz sağlık hizmetimizin yanısıra hastalarımıza, personelimizin güler yüzü ve anlayışıyla moral de vererek, ideal bir sağlık kuruluşunda olması gerektiği şekilde hizmet vereceğiz.

Amacımız; gülen yüzümüzle, ileri hizmet anlayışımızla, tüm kurum anlaşmalarımızla insanlara layık oldukları sağlık hizmetini verebilmektir.

Etiketler

help saglik tibbi acil beslenme diet beyin sinir cerrah biyokimya cildiye özel sekiz eylül hastanesi nerede dahiliye fizik tedavi gogus hastalik goz kardiyoloji radyoloji üroloji

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Gurhan Inal

Hospital

6 yıl önce

sultan ygbsn

Aklı olan bu hastaneyi tercih etmez..Başıma gelen olayı paylaşmak istiyorum. Hamile ve hipertiroiti hastasıyım. Hamilelikte riskini bilmeyen yoktur. Doktorum antikor sayımı ve rutin kan testi istedi. 150 TL ücretini ödedik ve kan verdim.İlacımın dozu bu sonuca göre ayarlanacaktı. 1 hafta sonra aradığımızda kanınız gitmemiş Ankara'ya dediler.Sonra ücret 200 TL ydi deyip normal kan testinin ücretini ödediğimizi iddia ettiler.Öncelikle çok daha iyi hastanelerde ücretsiz yada 10 TL olan tsh testine mi 150 TL verdik? ikincisi bize artı 200 daha vereceksiniz dediler de biz mi vermedik? Bu olayda ihmalkarlık, sahtekarlık ne ararsanız var. Her yalana kılıf uyduran bir şirkete nasıl olur da canınızı emanet edersiniz? Hem bedava yapılan test için paramızdan olduk hem tedavim aksadı.Umarım bebeğime bir şey olmaz.İlk kez gittik ve yakın olduğu için tercih ettik.Çok pişmanım gerçekten..

4 yıl önce

Hakan Çalhan

hizmet çok kötü burası bir hastane öncelik para değil sağlık olmalı çalışanlar çok şikayetçi umarım yorum dikkate alınır saygılarımla

4 yıl önce

İRFANCAN ÖZDEMİR

Bugün gittim sekiz eylül hastanesine bir yakınımı götürdüm doktorumuz süleyman bey ve hemşire zehra hanım ve hemşirelere teşekkür ediyorum çok iyi bir hastane herkese tavsiye ederim güler yüzlü personeller tekrar tekrar teşekkür ediyorum

4 yıl önce

Emre Takes

Kardeşimin ayağı burkuldu acilden girdik. Ne ilgi ne bişi bir saat öyle bekledik acilde. Hiç tavsiye etmem. Tek yıldız bile çok

4 yıl önce

Yorum Ekle