ÖZDİLEK PARK ANTALYA

Hakkımızda

ANTALYA ÖZDİLEKPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Özdilekpark Alışveriş Merkezi Türkiye’nin en önemli kültür  turizm merkezi ve ülkenin yurtdışına bakan bir yüzü olan Antalya’nın gelişmiş alışveriş ve kültür kompleksi ihtiyacını karşılayacak şekilde  tasarlanmıştır. 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Özdilekpark Alışveriş Merkezi kurulduğu günden bugüne Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir.

Proje Antalya’nın son yıllarda en çok nüfusu artan ve buna paralel gelişen Kepez ilçesinde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine ve havaalanına yakınlığı ile şehrin her yerinden kolay ulaşılabilirliği projenin en önemli avantajlarından birisidir.

38.752 metrekare kiralanabilir alanda 114 işletme ve yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veren AVM iki kat kapalı otopark, dört kat alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır. Aydınlığı, ferahlığı güvenlik ve rahatlığı ön plana çıkan mimari özellikler benimsenmiştir. Marka karması ile şehrin en alternatifli alışveriş merkezi olmasının yanı sıra içinde yer alan hipermarketi, şehrin en büyük yapı marketi, elektronik market, departman store  ve popüler markalardan oluşan zengin mağaza karması vardır.

Yeme içme alanı genişliği, marka ve  çocuk oyun alanları çeşitliliği ile aile tabanlı, sosyal ve eğlence alanlarının çeşitliliği ve  üniversiteye yakınlığı  ile de gençlerin yoğun tercih ettiği bir alışveriş merkezidir. Genel anlamda ziyaretçi yapısı, marka karması ve bahsedilen özellikleri ile şehrin tüm sosyo-ekonomik grupları için bir çekim merkezi oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konularındaki hassasiyeti ve tüm birimlerindeki hizmet kalitesi ile dikkat çeken Özdilekpark Alışveriş Merkezi ISO 9000 Kalite Belgesi’ne sahip Antalya’da ilk Türkiye’de ikinci alışveriş merkezidir. 

Etiketler

ozdilek alanya antalya 360 derece sanal tur mekan alis veris avm

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Prettie Punk

Unfortunately, it is just another mall. I don't like the neighbourhood. I don't like the check up point at the entrance. It is very crowded in summer time, in winter there's a different vibe. They have good selection of food, but you just the same names that you can find in another mall.

5 yıl önce

Mustafa Sahiner

Not overcrowded like other malls. Very spacious and nice atmosphere. With the decent prices of everything, I recommend it to every one.

5 yıl önce

Zhanna Lev

Ozdilek good mall, where people can spend good time. I like Ozdilek

5 yıl önce

Bita Tayefeh

if you want to buy a lot off things with good quality and price just go there and don’t waist your time in the other malls

5 yıl önce

Yasser AlKh

I like it and I think it’s the best Indoor air conditioned nice and clean mall in Antalya. - 3stars for the varieties of shops and mega shops. - 3stars for the selection of Brands. - 3stars for the cafe's and restaurants. - 3stars for kids activity and entertainment. - 5stars for the location and service. - 4stars for the management and cleanse. - 3stars for the cleanliness of public toilets. - good atmosphere but no seating areas. - it’s good for people with special needs but needs to be better for wheelchairs.

5 yıl önce

Yorum Ekle