Mekan 360

Hakkımızda

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM) her türlü ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, konferans ve kültürel etkinliğin düzenlenmesine olanak sağlayacak mekansal ve teknik altyapıya sahiptir.  Merkez’de, dokuz salon, iki fuaye ve bir özel yemek salonu bulunmaktadır. Dışarıdan hizmet almadan tüm işleyişini kendi içinde sağlayabilen Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ yerleşkesinin zengin olanaklarından da yararlanmaktadır.

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen tüm kongre, konferans, seminer ve toplantılarda katılımcılara:

    Sunum teknik araçları
    Seslendirme araçları
    Ses kayıt araçları
    İnternet bağlantısı
    Bilgisayar Sistemi
    İkram hizmetleri sunulmaktadır.

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi (KKM); şehrin gürültüsünden uzak, mükemmel bir doğal ortam ve her türlü sosyal ve sportif olanağın bulunduğu bir kampüste yer almaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini bir arada barındıran gerek mimarisi, gerek altyapısı ile kongre yan hizmetlerini sunan tüm birimleri aynı yapı içinde bulunduran ve kişi başına kongre giderini en azda tutabileceğiniz bir Merkez’de toplantı, seminer, kongre veya kültürel ve sanatsal etkinlik düzenleme imkanına sahip olacaksınız.

Merkez’deki tüm salonların havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri otomatik bilgisayar kontrollüdür. Merkez’in özel yemek salonunda yemek hizmeti verilebilmekte ve fuayelerinde 1500 kişilik kokteyl olanağı bulunmaktadır.

Etiketler

ODTÜ kültür sanat konser ankara sanat

Görüşler (0)

Yorum Ekle