Hakkımızda

1990 yılından itibaren çocuk mobilyası alanında faaliyet göstermekte olan kardeş bebek & genç mobilya firmamız 2009 yılında yeni bir yapılanma sürecine girmiş olup markalaşmak adına kurumsal kimliğini mykardeş bebek & genç mobilya olarak değiştirmiştir.

  Geçmiş yıllarda olduğu gibi üretimlerimizde kaliteden kesinlikle ödün vermeden estetik ile fonksiyonelliği birleştirerek pazara çağdaş ve özgün ürünler sunmayı kendimize ilke edindik.

  Geniş ürün, sınırsız renk yelpazesine sahip firmamız bebek ve genç mobilyaları alanında çalışmalar yapmakta olup tasarım, üretim, montaj aşamalarını deneyimli personelimiz ile birlikte kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

  Mykardeş, mobilya hizmeti dışında özel tasarım ve ölçüde halılar, duvar kağıtları, tekstil ürünleri ve çeşitli aksesuarlar ile çocuk odalarına farklı bir boyut kazandırmaktadır.

  Firmamız çocuk odalarında çok renklilik ve karmaşadan uzak yalın, huzur veren tasarımlara ağırlık vermektedir. Bebek ve genç mobilyalarına dizayn anlamında genel bakışımız sadelik ve zerafetten yanadır.

  Mykardeş bebek & genç mobilya firması olarak ürün ve hizmet konusunda mükemmelin peşindeyiz. Kusursuz hizmet ve kalitenin iyi bir ekip çalışması ile gerçekleştirileceğine inanmakta, bunun için kalifiye personel çalıştırma konusunda ısrarcıyız.

Etiketler

my kardes genc bebek mobilya 360 derece sanal tur

Görüşler ()

Yorum Ekle