Hakkımızda

 


 

Toplam 90 bin metrekare inşaat alanına sahip MetroPort' da, toplam 78 daire bulunan 9 katlı residence bloğu yepyeni bir yaşam için sizleri bekliyor. Dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden biriyle inşaa edilen Metroport' da 5 katlı alışveriş merkezi, MetroSport Spor Merkezi, 6 salonlu sinema, spa,sauna, Türk hamamı, 1200 araç kapasiteli otopark konforlu ve dakik bir yaşam için herzaman yanı başınzda BAHÇELİEVLER’İN ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi Metroport dün düzenlenen törenle kapılarını açtı. Mutlu İnşaat, Evren İnşaat, Gül İnşaat, Keleşoğlu Group ve AOG konsorsiyumu ile hayata geçirilen Metroport projesi, 30 bin metrekarelik alanda hayat buldu. Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Metroport Busidence ve 250 yatak kapasiteli Medical Park Hastanesi’ nin de içinde bulunduğu kompleks bir yapı olma özelliği taşıyor. Metroport foodcourt bölümünde 28 adet cafe, restaurant ile çocuk ve gençler için eğlence merkezi yer alıyor.

Etiketler

beyazeşya eğlence istanbulda alışveriş metropol avm emlak mekan daire yapı ev konut daire villa gayrimenkul site sinema

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Andre Loi

There is everything you need. But... The great plus is to have a ice skating park right in the middle of the mall. Amazing. Great idea. All the shops are well furnished. Coffees and bars are clean and friendly. The are some coffee on the basement floor that are so good to relax and working at their tables.

5 yıl önce

Salah Istanbul

Good for new and outlet clothes

5 yıl önce

ismail youssef

it's one of those smal shopping centers where you will find the popular stores, nothing much.

5 yıl önce

ilker boler

Ordinary mall prices are cheap, it is on the metro station, so it is easy to get there in Istanbul traffic.. has a small ice skate area, restaurant part is ok.. very close to the airport.

6 yıl önce

Salam Almasri

Some product it more ecpensive than usual

5 yıl önce

Yorum Ekle