Hakkımızda

İZMİR'DE EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

İzmir'in şehir merkezindeki Kültür Park ve Uluslararası Fuar Alanı (İEF) giriş kapısının tam karşısında bulunan ve Aile İşletmesi olarak faaliyet gösteren 3 yıldız + plus konforundaki Otelimiz, misafirlerine Türk konukseverliğine özgün şekilde hizmet etmektedir.

Otelimizin konumu misafirlerimize kolay ulaşım imkanları sunmakta olup, İzmir'in şehir merkezinden Ankara / İstanbul / Aydın otoban bağlantılarına olanak veren viyadük'e 250 m. mesafededir. Ayrıca, İzmir'in iş merkezleri Borsa'ya, Mimar Kemalettin Moda Merkezi'ne İzmir Ticaret ve Sanayi Odaları'na, ünlü mağazaların, restoranların, barların yer aldığı gece hayatıyla ünlü Ege Deniz'i kıyı şeridinde bulunan Konak Pier'e, Alsancak semtine ve Kordon sahil bölgesine, 5 yıldızlı otellere ve ünlü plazalara 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.
 
Otelimizden 5 dk yürüme mesafesinde bulunan Metro ve tren İstasyonu "Basmane Garı" ile Adnan Menderes Havalimanı'na (14 km) kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Metro ağı ile Aliağa, Çiğli, Karşıyaka, Gaziemir ve Konak gibi merkezlere gitmek ise çok kolay. Yürüme ile 5 dk.'da ulaşacağınız Basmane Meydanındaki tüm şehirler arası otobüs firmalarının bilet satış ve otogar transferlerini sağlayan ofislerinden seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.

İzmir'in tarihi kültürel ve dini zenginliklerin sergilendiği Roma dönemine ait antik Agora "Smyrna", Kadifekale, Arkeoloji ve Etnografya müzeleri, Hisarönü Cami, Konak Cami ve Saat Kulesi, St. Policarp Kilisesi. Bet Israil Sinagogu, Havra Sokağı, Kızlarağasıhanı, Opera Binası, Hükümet Konağı ve Asansör, görmeye değer yapıtlar otelimizden 10-20 dk yürüme mesafesindedir. Sanatsal ve günümüzün kültürel faaliyetlerinin sergilendiği Konak'ta bulunan Opera binası, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi, Sabancı Kültür Sarayı metro ile 8 dk, Güzelyalı'da bulunan Adnan Saygun Sanat Merkezi ise taksi ile 10 dk mesafededir.

Otelimizin bünyesinde bulunan turizm acentesinin profesyonel ekibi İngilizce, Almanca ve İtalyanca lisanlarında tüm seyahat, gezi ve şoförlü/şoförsüz araç kiralama hizmetlerinde, kongre, iş toplantıları, özel etkinlik v.b. faaliyetlerinizde sizlere yardımcı olacaktır.

İlkemizin en iyi hizmet olduğunu ve misafirlerimizi "bir kez değil" daimi olarak görmek istediğimiz vurgular, otelimizi seçtiğiniz için size teşekkür ederiz...Toplantı ve Turizm

ÖZEL ORGANİZASYONLARIMIZ VE SEYAHAT HİZMETLERİMİZ
DÜĞÜN ve DAVETLER ,TOPLANTILAR, SEMİNERLER, ÖZEL YEMEKLER,
ARAÇ KİRALAMA(ŞOFÖRLÜ/ŞOFÖRSÜZ) ,HAVALİMANI TRANSFERİ, TUR/GEZİ….
 
GRUPLAR VE TOPLANTILAR İÇİN  EN EKONOMİK OTEL FİYATLARI VE
İNGİLİZCE, ALMANCA, İTALYANCA, FRANSIZCA, ARAPÇA, RUSÇA KONUŞAN PERSONEL
İŞ ADAMLARI VE SEYAHAT ACENTELERİ İÇİN REHBERLER, RESMİ TERCÜMANLIK VE MATBAA, SERİGRAFİ, BASKI, NOTER VE RESMİ KURUMLAR İÇİN PROFESYONEL EKİP HİZMETLERİ

Etiketler

erken-reservation en-iyi-otel-rezervasyon-sitesi 3yıldız megapolehotel fuar kordon izmir

Fotoğraflar

Görüşler (0)

Yorum Ekle