Hakkımızda

Avrupa'nın en iyi yatırım kenti unvanına sahip  Manisa ilinin, hızlı şekilde gelişen organize sanayi bölgesinin hemen yanı başında konumlanan ve şehrin ilk ve tek 5 yıldızlı işletmesi olan  otelimiz; İzmir şehir merkezine 35 km,  İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise yalnızca 45 km. mesafededir. Otel ile havaalanı arasında yapılan ücretsiz Shuttle Servisi ile otele ulaşımınızda ve konaklamalarınızda yaşayacağınız konfor garantisi daha en başında size verilmektedir.

İş dünyasının seçkin portföyünü şehir otelciliği profesyonelliği ile ağırlayan otelimiz modern çizgilerin bütün konforunu, geçmişin izleri ile  bütünleştirerek sizlere sunmaktadır.

Çalışma ortamına uygun, farklı oda tipleri bulunan otelimizde; misafirlerimizin güne keyifle başlayacağı özel kahvaltı salonu, dünya mutfaklarınının leziz yemeklerini tadabileceği alacarte restaurant,  Lobby Lounge ve Tulip Bar, kongre, toplantı ve toplu yemek olanakları için özel dizayn edilmiş konferans ve davet salonları, yarı olimpik açık havuz, kapalı havuz, sauna, full ekipmanla donatılmış kondüsyon salonu ve şok duş ünitelerinin bulunduğu Gym Center bulunmaktadır. Ayrıca profesyonel spor kulüplerinin konaklamalarına en iyi şekilde cevap veren özel çim alan bahçesi de bulunmaktadır.

Anemon Oteller grubunun ev sahibi oteli; Anemon Manisa Otel, siz değerli misafirlerimizi geleneksel türk misafirperverliğini yaşamaya ve Anemon oteller zinciri ile özdeşleşmiş güleryüzlü ve kaliteli hizmetin tadını çıkarmaya davet etmektedir...

Etiketler

manisa anemon hotel mekan360 sanal tur

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Shahin Babayi

Nice staff, clean rooms with great views of the mountains and town. However could do with a bit of a makeover in the rooms and pool areas.

5 yıl önce

Tommaso Natale

Nice hotel. Position is perfect if you are in Manisa for business. It is in the middle of industrial zone.

5 yıl önce

Eduardo Aguilar

Nice hotel, but not so good service

5 yıl önce

Cenk Gürdoğan

Great choice for staying. You will be happy with the food and also easy access to all area. Rooms are perfectly clean and comfortable.

6 yıl önce

Enes Tunc

Decent food and rooms

5 yıl önce

Yorum Ekle