Hakkımızda

Kalite Politikamız

Mevzuata uygun hasta ve çalışan haklarını önemseyen,memnuniyetin sürekliliğini sağlayarak kaliteden ödün vermeyen, mükemmeliyetçi, güler yüzlü, etik ve güvenilir sağlık hizmetini teknolojik standartlarda sunmaktadır.

 
Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir bir model olarak örnek alınacak sağlık kurumları arasında yer almaktır.

 
Misyonumuz

Konusunda uzman çalışanlarımızla hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini ekonomik koşullarda hastalarımıza sağlamaktır.

Etiketler

kardiyoloji kalp tansiyon anjio bypass kolestrol gögüs-hastalıkları şeker diabet damar

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Burcu Bütün

Sırf para almak için herkese holter takan, aslında gerekmediği halde anjiyo yapan saglik kurumu degil ticari müessese. Varis için gittiğim halde kalbimde sorun(?) bulup holter taktilar. Eşime gereksiz yere ilaçlı anjiyo yaptılar. Sonrasında başka doktora gittiğimizde gereksiz yere radyasyon aldığı, buna hic gerek olmadığı söylendi. Sakin gitmeyin, gideni de engelleyin.

5 yıl önce

Mehmet Aşar

Tıpmerkezi tamamen rezalet ve sadece para tuzağı resmen sgk para almak için her gelen hastaya cihaz baglıyorlar insanlarla resmen dalga geçiyorlar sağlık bakanlığına ve cumhurbaşkanlığı resmi sitesinden de şikayette bulundum sayın cumhurbaşkanımız ve sağlık bakanımızın gereğini yapacağına inanıyorum.

6 yıl önce

İlknur Çelik

4 Yıl önce kalbimde çok fazla çarpıntı olması sebebiyle gitmiş bulundum ama resmen cesedim cıkacaktı neredeyse.Bana ömür boyu penisilin kullanmam gerektiğini ve ömür boyu ritm bozuklugu ilacı kullanmam gerektiğini söylediler.İyi ki inanmayıp farklı bir doktora gittim.Gittiğim doktor basit birşey oldugunu böyle ağır ilaçlara gerek olmadıgını,sadece kontrol altında olması gerektiğini söyledi ve ben durumu anlatınca oradan bize her gün 10 hasta geliyor ve 8 ine aynı şeyi söylüyorlar dediler.İnsanlar kurbanlık koyun değil hele ki kalp sağlığı hiç tehlikeye atılacak bir konu değil.Kimseye tavsiye etmiyorum.Hayatını seven sağlığını düşünen gitmesin.

7 yıl önce

Nursel Önal

Kalp için geldim ilgili alakalı tip merkezi.yalnız biraz soğuk.:( Tavsiye Ederim sevda Dr bayildim .

7 yıl önce

Murat

Randevu alıp gittim 1.30 idi.5te çıktım 60kişiye birden randevu verilirmi böyle bir kalabalık yok tavsiye üzerine semih beye gittim sorduğum hiç bir soruya cevap alamadım allah düşürmesin bir daha çok sıkıcu bir gündü

8 yıl önce

Yorum Ekle