Hakkımızda

İzmir'in Yağhaneler semtinde, 1980 yılında Kirazoğlu Demir Ticaret adıyla Merhum Ersan Kirazoğlu tarafından kurulmuştur. Temel aşamasından çatıya kadar tüm inşaat malzemelerinin pazarlanması hedefiyle başlayan firmamız, kısa sürede özellikle inşaat demiri satışlarında tüm Türkiye'ye adını duyurarak büyümüştür. 1991 yılında anonim şirkete dönüşmüş, 1993 yılında Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayi AŞ. nin bayiliğini almış, hazır beton ve çimento satışına da başlamıştır.

Çimento ve türevlerinin satışında kısa sürede büyük başarılar göstererek, Batı Anadolu Çimento'nun en büyük bayisi konumuna yükselmiştir. 2003 yılı içinde Bozyaka'da yeni idari binasına taşınan firmamız 2004 yılında Vitra - İntema ile münhasır bayilik anlaşması imzalamış ve 2005 yılında Yağhaneler'deki yerinde ilk Vitra mağazasını hizmete açmıştır. 2006-2007 yıllarında İntema tarafından "cirosal büyüme" ödülü ile taçlandırılmış olan firmamız, Ege bölge birinciliğindeki iddiasını sürdürmektedir. Sektörün öncü firmalarıyla çalışmayı prensip edinen firmamız Franke ve Hüppe markalarını da bünyesine katmıştır. 2010 yılında Alsancak'ta ikinci mağazasını açan firmamız Çiğli Anadolu Caddesi üzerindeki stok deposunda da satışlarına başlamıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında 30 yıldır faaliyetlerini devam ettiren firmamız 150 kişilik kadrosu ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

Etiketler

magaza fayans vitra artema dolap kuvet jakuzi cesme batarya

Fotoğraflar

Görüşler (2)

Ayfer Aytekin

Böyle bir yer yok

5 yıl önce

mesut gokyildiz

5 yıl önce

Yorum Ekle