Mekan 360

İSTANBUL WOW CONVENTION CENTER

Hakkımızda

 WOW Convention Center 6500 kişi toplantı kapasitesi ile İstanbul'un en büyük konaklamalı kongre merkezidir. Uluslararası ve ulusal kongrelere,  toplantı, fuar ve düğün gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilen ve iki bloktan oluşan WOW Convention Center’ın toplam 34 salonu bulunuyor.

WOW Convention Center A Blok’ta yer alan 3108 m2 büyüklüğündeki Safir Salonu ‘İstanbul’un en büyük salonu’dur. Aynı blokta 20 kişiden 235 kişiye kadar hizmet veren 6 adet toplantı odası daha bulunuyor.

WOW Convention Center B Blok’ta yer alan Yakut Salonu’nun toplam alanı ise 1200 metrekare’dir. Açılıp kapanabilen teleskopik tribün sistemine sahip salon, 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. B Blok’ta yer alan diğer salonların büyüklükleri ise 70 ile 225 metrekare arasında değişiyor. Blokta ayrıca dinlenme, çalışma ve toplantı odalarının bulunduğu bir VIP salonu hizmet veriyor.  

Teknik altyapısı, kişiye ve davete özel zengin mönü çeşitleri, ücretsiz internet bağlantısı, WOW Airport Hotel ve WOW Istanbul Hotel ile toplam 1250 yatak kapasitesi, havaalanına yakınlığı,  özenli hizmeti, profesyonel ve dinamik kadrosu WOW Convention Center İstanbul’da toplantı ve kongre turizminin kalbini attığı yerdir.

Etiketler

fuar sergi toplantı kongre düğün wow

Görüşler ()

Yorum Ekle