Mekan 360

IF PERFORMANCE HALL

Hakkımızda

2005 yılında Ankaralılara hizmet vermeye başlayan IF Performance Hall, 2002'de açıldığından bu yana müzik severlerin uğrak mekanı olmayı başarmıştır. IF Performance Hall bir “Gönül Adamları” projesidir. Mantar Ev Yemekleri, Mantar Meze Evi, Hayyami Şarap Evi, Tint Cafe & Bistro, Bekri Tunalı Meyhanesi ve Nada aynı ekip tarafından üretilmiş olan diğer projelerdir.

2005 yılında “Gönül Adamları” ekibi tarafından yenilenen genç kadrosu, dekorasyonu ve ses-ışık sistemi ile IF Performance Hall, Ankara'ya özgün, kaliteli müzik ve yenilikçi bir eğlence kültürünü sunma hedefliyle yola çıkmıştır. 250 m2 brüt, 140 m2 net müşteri kullanım alanı içinde 1 adet barı, 8 kişilik performans sahnesi ile misafir memnuniyeti felsefesine yoğunlaşmıştır. 2005 yılından beri sadece yerel konukları tarafından değil, ulusal sanatçılar tarafından da rağbet görüp Ankara'nın en iyi ve en profesyonel performans adresi haline gelmiştir. IF Performance Hall, kaliteli, özgün iç mekan tasarımı ve görsel iletişim diliyle de Ankara'da bir fark yaratmıştır. Her ay düzenli olarak yayınladığı afişlerle Ankara'da düzenli etkinlik kültürünü oturtmuş, gerek sosyal ağlardan gerek web sitesi üzerinden onbinlerce takipçisiyle her an iletişim halindedir.

Müzik her şeyden önce bir iletişim ve paylaşım aracıdır. Sayısız kitleleri ortak bir değer etrafında toplamayı başarır.
Bir ayna gibi duygularımızın dışa vurumunda bize yardımcıdır.
Herkes için ruhsal bir ihtiyaçtır. Kimyasal veya deneysel açıklaması olmakla birlikte rahatlatıcı yönü olduğu kesindir.

Etiketler

konser sahne performans if ankara sanat

Fotoğraflar

Görüşler (5)

zce_ zce

Always very crowded but the music is good. Especially live performences. Drinks are expensive, so don't go there 100% sober.

5 yıl önce

Ebru Auf

It is a great place for concerts and shows! FUN (Fvckup Nights) Ankara is also there every 4th Monday of a month.

5 yıl önce

Alperen Kademli

It's a quite small but really nice place.

5 yıl önce

Yusuf Emre MERAL

One of the best places to hang out at night in Ankara. There's always a show a concert, a performance there. Check the website or social media accounts of the establishment before you go. There's an entrance fee which covers 1 drink. male/female ratio is almost 50/50. Age range is 20-30ish.

6 yıl önce

yunus emre demir

It's like underground nightclub, fantastic place!

5 yıl önce

Yorum Ekle