HOTEL MANASPARK ÖLÜDENİZ

Hakkımızda

Fethiyenin en güzel plajlarından biri olan Ölüdenizde bulunmaktayız. Otelimizin hemen yanında bulunan denizle bağlantılı kanal yolu ile Fethiye'nin her yerine ve Ölüdenize ulaşım sağlanıyor. Şehir merkezine 17 Km. uzaklıkta olan otelimizden Dalaman Hava Alanına 65 Km, Denize 700m. mesafededir.

Tümünde T.V., Klima, İnternet, 24 Saat sıcak su olan odalarımız. Kablosuz internet bağlantımız ve daha birçok konfor olanağımız, Müşteri Memnuniyetinden ödün vermeyen eğitimli kadromuz ile size evinizden daha rahat bir konfor sunuyoruz

Etiketler

manas park oludeniz 360 derece sanal tur mugla fethiye

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Boof Edge

Love the hotel, a few very minor negatives such as room right opposite the restaurant, the room a little dated and could do with an update but apart from that it was excellent. Staff brilliant. Definitely a must go back hotel.

5 yıl önce

Deborah Chapman

This hotel is gorgeous! Luxury sunbeds and plenty of them. Waiter service everywhere you relax. Friendly staff, amazing food, fabulous rooms. Worth upgrading to deluxe of you can. The only dilemma is deciding where to sunbathe after breakfast each morning - so much choice!

5 yıl önce

ace player

No one else here but still 24 degrees nice place relaxing would visit

5 yıl önce

umut ozlu

I love so much the facilities of the hotel. Very good and the staff of the hotel also very friendly.

5 yıl önce

Mohammad o

Super hotel Everything was fantastic No negatives Respect

5 yıl önce

Yorum Ekle