Hakkımızda

Keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi olan Asdem Beach Labada'da rüya gibi bir tatil yaşayacaksınız. Antalya'nın cenneti sayılan Kemer Çamyuva'da bulunan Asdem Beach Labada, sizi doğanın bütün renkleriyle buluşturuyor.

Maviyle yeşilin arasında kaybolmak, dinlenirken eğlenmek, eğlenirken zamanı durdurmak için.

Tatil keyfini Asdem Beach Labada'da yaşayacaksınız. Muhteşem ve büyülü bir atmosferde tatilinizi geçirmek istiyorsanız, Asdem Beach Labada hayallerle gerçeğin buluştuğu noktada sizleri bekliyor. Her türlü konforu bulabileceğiniz otelimizde, hem dinlenecek hem de eğleneceksiniz. Odalardan, dekorasyona, aktivitelerden animasyona, spordan müziğe, restorandan barlara kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Sadece size özel .

Etiketler

online rezervasyon erken reservation antalyada keyifli tatil nerede yapılır

Fotoğraflar

Görüşler (5)

farshid farhoodi

it is perfect for who looking for a relaxation and enjoy the sun shine and have nice different verity of food.

5 yıl önce

Anıl Yücel

This place is for the people who like a hotel to be full of disrespectful and indifference staff, fake 5 stars, weak and unsecured WiFi connection, lazy housekeepers, dirty pool water and it goes on... Here is a good place to literally burn your money. I do not recommend to visit here. Although it's registered as a 5 starred hotel, it's actually 3 tops. Labada sucks. Monkey balls. But still, if you have a lot of money to waste, a lot of time to be ruined and strong nerves to survive this ridiculousness, you can come here.

8 yıl önce

Natsumi Sayuri.

Worst hotel I have ever been. Literally stuff was mean,people staying in this hotel was rude and pervert. ( tons of young guys trying to get girls) Other than that they barely had someone who speaks english in reception. They even closed the phone saying they dont know english when I called them from my room. If you are planning to stay here than you are probably out of your mind and have lots of money to waste.

10 yıl önce

مبارز نستوه

Hotel and view was good . Food could have been better

8 yıl önce

iluta bartusevicina

very happy with the stay

6 yıl önce

Yorum Ekle