Mekan 360

HİSAR KAPLICALARI DEMİRCİ

Görüntülenme - 43189 Yorum Ekle

Hakkımızda

Şehrin stresli ve kalabalık ortamından uzakta,alabilbildiğnce uzanan ormanlık alanda,doğal doğal termal kaynaklara sahip olan HİSAR TERMAL TESİSLERİ, doğanın kendisine verdiği tüm güzellikleri sakin, huzur dolu,özgün rahatlatıcı atmosferi ayağınıza gelmektedir. Yapacağınız tek şey bizimle irtibata geçmektir.

Manisa ya 165 km, Demirci ye 4 km. uzaklıktabulunan kaplıcalara karayolu ile ulaşılmaktadır.Hisar kaplıcaları İzmir Menderes Havaalanına 250 km. uzaklıktadır. Tren İstasyonu, Manisa kent merkezinde olup Manisa-Ankara,Manisa- İzmir. Manisa-Bandırma demiryolu bağlantıları mevcuttur.

İklim bakımından Akdeniz Bölgesi’ nin yarı nemli Marmara ile İç Anadolu iklimi arasında geçiş bölgesinde yer almaktadır. Buna göre Akdeniz bölgesinin kurak ve nemli devrelerini içermekte, ancak kışlar nispeten daha sert geçmektedir. Bu iklim şartları göz önüne alındığında Kaplıca ve çevresinin bahar ve yaz mevsimlerinde de iklim bakımından elverişli özelliklere sahiptir.

Etiketler

sifali-sular dogal kaynak kaplica termal hamam

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Ahsen Emek

Guzel bir ortam fakat internetteki apart fiyatları 9 sene öncesine ait lütfen güncellensin

5 yıl önce

ÇAĞLAR DURAN

Sessiz,gürültüsüz,nispeten temiz,çalışanların müşterilere ilgili olduğu bir işletme...

5 yıl önce

ZİYA ÖZCAN

Harika bir mekan temiz hava şehir gürültüsünden uzak

5 yıl önce

ibrahim güzel

135 TL gibi uygun fiyata 2 metrekare havuzlu bir apartta kaldık balkon sefası güzeldi harika .... eksikler ise yerlerde halı yok hep ayakkabı yada terlik kullanmak zorundasınız ve odalarda sadece bir kişilik yatak ve köşe takımı var 4 kişilik bir aileye uygun degildi

5 yıl önce

yaşar Ceylan

Guzel bir ortam ailecek giderek guzel vakit gecirilebilir. Cocuklar icin kucuk gemilerin bulundugu bir havuz ve cocuklarin eglenmesi icin zip zip da var. Cay icilebilecek ihtiyac duyulan malzemelerin alinabilecegi imkanlarda mevcut. İsterseniz piknik alaninda mangalinizi yakil keyfli vakit gecirebilirsiniz.

5 yıl önce

Yorum Ekle