Hakkımızda

7500 m² lik arsa üzerinde yaklaşık 8000 m² kapalı alana sahip olan Grandmedical Hastanesi; üstün teknolojik donanımlı 4 ameliyathane, 1 doğumhane,  6 KVC (Kardiyo vasküler Cerrahi) yoğun bakım yatağı, 5 koroner yoğun bakım yatağı ,6 Dahili ve Cerrahi yoğun bakım yatağı, 5 neonatal(yeni doğan) yoğun bakım küvözleri ile 40 adet tek kişilik özel oda, 8 adet suit oda, 8 adet müşahade yatağı olmak üzere toplam 78 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
 
Uluslararası düzeyde üniversitelerde eğitimlerini tamamlamış, en seçkin hastanelerde görev almış akademisyenler, doktorlar, özel eğitim görmüş hemşire ve çalışanlar sağlık hizmetini artık Grandmedical Hastanesi'nde veriyor.
 
Grandmedical Hastanesi son derece yüksek donanıma sahip olan Görüntüleme Merkezinde RIS ve LIS sistemi ile tahliller ve filmlerle ilgili tüm sonuçları işlem ve kâğıt dolaşımı olmadan dijital ortamda sonuçlandırıyor. Zaman kayıplarını ortadan kaldıran Hastane İşletim Sistemine ( HİS ) sahip olan Grandmedical Hastanesi; dünyanın en ileri radyoloji merkezlerinde bulunan PACS iş istasyonu ile hastalarına ait başvuru, tanı, tedavi ve kontrol süreçlerinin uzun yıllar dijital arşiv bölümünde saklanmasını sağlıyor. Böylece hastalar yanlarında film taşımak zorunda kalmıyor, filmlerin evde saklanması sorunu yok, dolayısıyla kaybedilme riski de yok. Hekimler yıllar sonra bile hastanın önceki görüntüleri ile yeni kaydedilen görüntüleri hiçbir deformasyon olmadan kaliteli bir şekilde inceleyebiliyor.
 
Grandmedical Hastanesi henüz binası inşa edilirken yapısına kattığı pnömatik tüp sistemi ile hastane içinde gereken tetkikleri, laboratuar tüplerini, kan torbalarını, ilaçları vb. malzemeleri çok kısa sürede güvenle transfer ediyor. Hastanede tüm donanımı sağlanmış olan Pnömatik tüp sistemi ile tüm bölümler arasında iletişim 1 dakikadan kısa sürede sağlanıyor. Ürünlerin taşınmasında insan faktörü ortadan kalktığı için hız, güvenlik ve standardizasyon sağlanmış oluyor.
 
Grandmedical Hastanesi yataklı tedavi katlarında her hasta odasında Hemşire Çağrı Sistemi bulunuyor. Hastanın hemşireye ulaşmasını sağlayan Hemşire Çağrı Sistemi ile hastalar hemşirelerine yatak başlarından, banyo ve lavabodan kolaylıkla ulaşabiliyor. Sistem hemşire bankosunda çağrıyı ışıklı ve sesli uyarı olarak gösteriyor. Aynı sistem ile hemşiremizin hasta odasına ne kadar sürede gittiği ve kaldığı da öğrenilebiliniyor.
 
Grandmedical Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.
 
Modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip Grandmedical Hastanesi'nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda ediliyor. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkân da sağlanmıştır. Tüm sistemler, jeneratör ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) sistemleriyle destekli olup, kesintisiz çalışmalarına imkan sağlanıyor.
 
 
VİZYONUMUZ
Manisa ilinde üst düzey sağlık hizmetini hedef alan Özel GrandMedıcal Hospıtal Hastanesi;Hizmet sunumu konusunda keşfedilen değişimleri görebilmesi, sağlık kalitesine yansıtabilmesi,rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü,varmak istediği idealleri,halkımızın hak ettiği;nitelikli,çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini üretmeyi amaç edinmiştir.
 
 
MİSYONUMUZ
Manisa ili başta olmak üzere ilçeleri ve komşu illeri kapsayan resmi veya özel,sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza;Hasta Haklarına saygılı ,hekim haklarına duyarlı,etik değrelere bağlı,hizmet veren ile hizmet alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,kaynaklarını etkin kullanmayı,nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı,hastalara gerekli hizmetini sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemektir. 
 
 
HEDEFLERİMİZ
Personel bilinç düzeyini artırmak ve hizmet sunduğumuz kuruluşların,hasta ve hasta yakınlarının ve çalışan personelin memnuniyetini arttırmak.

Etiketler

check-up ozel-hastane manisa-hastane tramvatoloji kadın-dogum saglik hospital goz-sagligi beslenme-diet kalp-damar cerrahi alan-uzman saglik-yasam tüp-bebek

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Cengiz Çiftci

Arkadaşlar kesinlikle gelmeyin. Verilen hizmet özel değil. Devlet hastaneleri daha iyi. Söyledikleri sürekli değişiyor. Bir sezaryen fiyatı aldım. Sisteme not aldım değerlendirilir dediler. Sonra yok öyle not alma falan dediler. Hizmet üstünkörü. Personel ve sistem sorunları var. Bebek için ses testine gelin dediler. Biraz sonra başka biri cihaz bozuk dedi. Düzelirse gelin dediler. Ama bazı arkadaşlarımdan da duydum ki yıllardır bozuk muhabbeti var. Hastanenin tam teşekküllü olduğu meçhul.

4 yıl önce

Hilal Köse

Berbat.. En kalabalık devlet hastanesine gidin buradan daha çok ilgi alaka görürsünüz. Hastamızı odaya yerleştirecekler diye 5 saattir odanın temizlenmesini bekliyoruz

4 yıl önce

Nihat Bulut

Çok kötü bir hastane damar ameliyatı için gittik..bize ya hastamisin ayağının kesilecegini yada zehirlenip ölebilir dediler..bizde ege üniversitesi ne gittik..çok şükür hastamiz turp gibi oldu...o hastaneden uzak durun..hakan özgül de kesinlikle gitmeyin.. bize bunları söyleyen doktordur...

4 yıl önce

Garaj Retro

2 Temmuz Tarihinde özel doktor Faik Mümtaz Koyuncu Grand Medical de eşimi kürtaj yaptı. Çocuğumun kalbi durmuştu. 2500tl ücret ödedik.. Bize doğum odasına birleşik 2 kapısı olan bir oda verdiler.. Biz kalbi durduğu için çocuk aldiricaz, eşim kötü durumda bize verilen odanin 2. Kapısının önünde bütün sesler net duyulacak şekilde 2 tane kadın doğum yaptı. Eşim sesleri duydukça sürekli ağladı.. Yataklar yırtık sandalyeler kırık milattan önce kalmış gibi bir hastane.. Kürtaj yapıldıktan sonra 3 aylık çocuğu bir tüpün içinde habersiz elime verip bunu celal bayar hastanesine 15 dakika içinde yetiştirmeniz lazim dediler.. Ne olduğunu anlayamadım. O çocuğu benim elime verecekleri aklımın ucundan bile geçmemişti.. bütün psikolojimiz alt üst oldu.. Ömrümde böyle ilgisiz böyle düşüncesiz hastane görmedim.. Ayrıca 300 400tl ye yapılan kürtaj için 2500tl para ödedim sırf çocuğumun neden kalbinin durduğunu öğrenmek için.. Sonuç çıktı Materyal eksikliğinden hiçbir araştırma yapılamamış.. Sen 3 aylık cenin i habersizken babasının eline verip bunu öbür hasteneye 15 dakkaya yetiştir dersen yol bilmeyen iz bilmeyen adam götürüp nereye vereceğini bile bilmeden oralarda binadan binaya dolaşırsa sonuç materyal eksikliği olur.. Belki o çocuk araştırılmadı bile.. BUGÜN İTİBARİ İLE HEM ÖZEL DOKTOR FAİK MÜMTAZ KOYUNCU HEMDE GRAND MEDİCAL HASTANESİNE BİMER CİMER SAĞLIK BAKANLIĞI GİBİ BÜTÜN KURULUŞLARA ŞİKAYET TE BULUNACAĞIM..

5 yıl önce

Tolga Serin

01.10.2018 tarihinde eşim hastanede doğum yaptı ebelerinden hemşirelerinden çok memnun kaldık özellikle dr ayşe nur evrenoza çok teşekkür ederiz ilgi ve alakasından dolayı elbette ufak tefek problemler olabilir kusursuz hiç kimse yoktur.

4 yıl önce

Yorum Ekle