Hakkımızda

Gold Gym Hakkında;
Gold gym, İzmir karşıyaka’da yaşı fitness sporunu yapmaya elverişli her bireyin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda spor yapabilmesi, bireylerin fitness çalışmaları ile kötü alışkanlıklardan kurtulması, lokal veya genel zayıflama, kişinin vücudunu forma sokması,yeni bireylerle tanışıp sosyal ilişkiler kurması amacı ile Burak ve Buğra HORUŞ kardeşler tarafından açılmıştır.
Spor salonumuz hafta içi 10:00-24:00 hafta sonu 12:00-18:00 saatleri arasında açıktır.
Salonumuzda koşu bantları, eliptik ve kondisyon bisikletler, vicut ve kas geliştirmeye yönelik makineler ve serbest ağırlık aletleri bulunmaktadır.
Gold Gym spor salonu sizleri her zaman yenilemekte günü yakalayan, modern çalışma aletleri, konusunda eğitimli ve tecrübeli eğitmenleri, size özel antrenman programları, sağlıklı, güvenli çalışma ortamında güler yüzle spor yapmanızı sağlamak üzere faaliyet göstermektedir.
Öncelikli vizyonumuz bireylerin zaman içerisinde kendilerinde görmek istedikleri pozitif değişiklere ulaşmalarını sağlamak, kişilerin fitness yaparak daha mutlu ve zinde bireyler olarak salonumuzdan ayrılmalarını sağlamayı başarabilmektedir.

Etiketler

bostanlı spor salonu box izmir vücut geliştirme bady buldilg bay bayan spor salonu fitness plates akademilere hazırlık zayıflama salo

Görüşler ()

Yorum Ekle