GÖKOVA ÇINAR SAHİLİ

Görüntülenme - 24223 Yorum Ekle

Hakkımızda

ÇINAR Akyaka'nın en gözde sahillerinden birisidir. Ulaşımı kolay kıyı boyunca asfalt yolu bulunuyor ve rahat bir ortam. Akyaka ile arası yaklaşık olarak 3 km.dir. Çınar'a benim tavsiyem, eğer; yürümeyi seviyorsanız yürüyerek gitmeniz ve yürüyerek dönmenizdir. İnanın sahili kadar yolu da doğal bir güzelliğe sahiptir. Ne demiştim sizlere Akyaka o kadar güzel bir yer ki her ne yaparsanız yapın her yaptığınız işte zevk alırsınız. Kıyıda  zakkumlar insanların gölgelenmesine olanak sağlıyor. Sahil küçük renkli çakıl taşları ile kaplı. Berrak masmavi  denizi görenleri büyülüyor ve içlerinde nezih anlar yaşatıyor. Denizi temiz ve bir kaç metre sonra derinleşiyor.  

Çınar sahilinde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir büfe, tuvalet ve telefon kulübesi var. Çınar sahilindeki teknoloji sadece bundan ibaret. Gerçi karnınız doyduktan sonra neye ihtiyacınız var ki? Orada olduğunuz müddetçe vahşi yaşamı keşfetmeye çalışın. En kolay yoldan "Şahinler yüksekten hoşlanır" hemen sahilin arkasındaki dağa tırmanın ve sahili olabildiğince yukarıdan bakın. Unutmadan söyleyeyim sahilde 15 m.lik bir azmak var bu azmak o kadar soğuk ki yazın dahi kendine güvenemeyenler bu azmağın yanında gezmezler. Ne olur ne olmaz meçhul bir el sizi azmağa doğru itebilir!       

Etiketler

gokova mugla cinar sahil deniz akyaka gezme seyahat tatil yaz tatili 360 panaromik gezi sehir turu gok ova plaj manzara mekan sanal tur

Görüşler ()

Yorum Ekle