Mekan 360

ESKİ ÇİĞLİ BELEDİYE ÖNÜ

Hakkımızda

Etiketler

çiğli belediye belediyeler 360 vr sanaltur sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

barkin sevuk

Bu kadar berbat bir belediyecilik olamaz 3 aydır atasanayi İZBAN dan atasehir tarafına giden bütün yollar kazılmış çamur içinde.. Özellikle de Çiğli araştırma hastanesine giden yol berbat durumda.. Kendi karşısındaki üst geçitte bile yürüyen merdiven çalışmıyor.. Çöp kokusu Çiğli nin yarısını kaplamış.. Her yer sivrisinek.. Organize girişindeki dere pislik yayıyor.. Bu kadar mı olur..

4 yıl önce

Selami Tanrıöver

Akvaryum tesislerinde ailemle bir yemek yiyelim dedik, sormadan servis edilen 1 litre su 3,5 tl, ikram gibi sorulan 1 bardak çay 2,5 tl. , 1,5 litre şalgam suyu 10 tl. Belki şimdi daha pahalıdır. Akvaryumdaki balıklar da ölü gibiydi. İlgilenerek çoğu dar gelirli olan halkın hizmetine uygun hale getirmeniz dileğiyle, iyi çalışmalar .

4 yıl önce

Kuzey Aras

8809/44 sok 2 yildan beri yollar toprak oldugu icin arabalarimiz bozuluyor cocuklarimiz ise okula giderken ve gelirken camur heryerleri yazik ya bu kadar olmaz bide tas dosenmis olan yerler bir kismi tas sokak aralari ise toprak Ne zaman yapilacak acaba merak ediyorum yeni binalar dolup tasiyor ama hala gelisme yok sizden biraz daha fazla ilgili calisip yapmanizi istiyoruz geregini arz ederiZ.

4 yıl önce

Ceyda Yüksek

Balatçıktaki yollar ne zaman bitecek acaba heryer su içinde ???

4 yıl önce

Kemal Candan

Atatürk mahallesi Basta 8809/28 SK. Olmak üzere bütün Mahallesi'nde SK senelerdir asfaltsız köy yolu gibi yazın toz toprak kışın yagmur camur bir dahaki seçimlerde hangi yüzle oy isteyeceksiniz senelerdir sağlam kaldırımlari yenileneceğini yollarımızı yapın

5 yıl önce

Yorum Ekle

Sokak Görünümü