EQVADOR CAFE BAR RESTAURANT

Hakkımızda

1999 yılından beri İzmir 1.Kordonda,  Akdeniz,  Latin ve Türk Mutfağından eşsiz yemekler,salatalar, et,  tavuk ve deniz ürünleri sunmaktayız.  Kullandığımız malzemeler 1.sınıf olup Örneğin; 1999 yılından beri Ayvalık' da yetişen zeytinlerin 1.Kalite zeytinyağını kullanmaktayız. Prensibimiz kendi alanarında ilk sırada olan markalarla çalışmaktır.  Dekorasyon konusunda (resimlerde görüldüğü gibi ) İzmir'de sayılı dekorasyonlarından birisiyiz.
Deneyimli ,eğitimli, güleryüzlü personelimizle; servis, konusunda ciddi, titizlik içindeki işletmemiz sizlere keyifli dakikalar geçirmenizi  ilke edinmiştir.
Eğlence konusunda iddalıyız. İzmir'in  en iyi müziği, Şehrin en iyi M.E.B. onaylı  dans okulumuz, ÜMİT YUMLU DANS ART  (Salı - Perşembe) 20:30 - 01:30 saatlerinde Bachata, Latin, Salsa' dan müthiş  gösteriler sunuyor.
Canlı müzikte Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi Grup COOPBAND, SÜHEYLA VE EROL sizlerle... 
Biz bunca yıldır siz değerli müşterilerimizin damak tadına,  kulak zevkine eğlence kalitemizle hizmet etmekteyiz. 1999 yılından beri müdavim halini alan siz değerli konuklarımız, bizi tercih ettiğiniz için işletmemiz adında teşekkür ederiz.....

Etiketler

equador bar 360 derece sanal tur izmir kordon eglence bar latin dans

Görüşler ()

Yorum Ekle