Hakkımızda

   1970 yılında kurulan firmamız bir aile şirketidir Mermer ocağı işletmesi olarak başlayan firmamız 1986 yılında fabrika işletmeciliğine başlamıştir Ocaklarımız rezervleriyle dünyaca kabul edilen Denizli Burdur Afyon Aydın ve Antalyadadır Şu anda da Afyonkarahisar ve Denizlide kurulu iki mermer fabrikamız vardır Firmamız 1994 yılından itibaren ihracat yapmaya başlamıştır Üretimimizin %95 ini ihrac etmekteyiz Firmamız Denizli Traverten Afyon Gümüş Traverten ve Elazığ Sarı Traverten üretilmektedir Bu ürünlerden honlu dolgulu dolgusuz eskitme mozaik kenar kırma ve potinato olarak her ebatta yapabilmektedir.

 

   Fabrikamız 5000 metrekare kapalı 50000 metrekare acık alan üzerine kuruludur Fabrikamız 6 adet ST 3 adet slim ve ebatlama hatta 1 adet katrak 3 adet dolgu makinesi 4 adet büyük vibrasyon eskitme ve çeşitli küçük ebatlama makinelerimizle aylık 50000 metrekare üretim yapmaktadır Şu anda faal olarak çalısan üç ocağımız vardır Bunlar Denizli Traverten Burdur Bej mermer ve Afyon Gümüş Traverten dir Ayrıca Korkuteli ve Burdur yöresinde 3 adet Bej Ocağı Uşakta Beyaz Mermer Ocağı Afyon Karahisarda Siyah Mermer ocağı Aydın Karacasuda Beyaz Mermer Ocaklarımız vardır.

Etiketler

mermer maden emek mermer 360 derece sanal tur

Fotoğraflar

Görüşler (5)

ismail Talipoglu

Reisoğlu Konağı: Mevlâna Mahallesi, zaviye Türbe Caddesi, Kapı no:47'de... Cumhuriyet Ilkokulunun arkasında,Kuyulu Camii ile Mevlevi Camii arasında,aynı Cadde üzerinde...Mevlevi Camii'den yaklaşık 50m.yukarıda... Subasmanı kargirden... Giriş katına,mermer kaplı, 6 merdiven basamağı ile çıkılıyor... Bina, üç kat yüksekliğinde gözüküyor... Ve dışardan bakıldığında,Ahşap işcilikli,ahşap karkas bir Türk Evi.. Binanın,sağ ve sol tarafindaki binalar da,aynı özelliklere sahip... Bu mahalle,Tarihi konaklardan,tarihi mekânlardan oluşuyor...

6 yıl önce

Mehmet Nihat Mutlu

5 yıl önce

Erman Demir

5 yıl önce

Özge Erdinç

5 yıl önce

Mehmet Arısoy

5 yıl önce

Yorum Ekle