Mekan 360

EGE ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ(KONAK)

Görüntülenme - 167364 Yorum Ekle

Hakkımızda

AKM gerek Ege Üniversitesinin gerekse Ege ve İzmir yöresinin bilimsel ve sanatsal etkinliklerinin yapıldıgı önemli bir tesistir.Merkezide 652 ve 624 kişilik 2 büyük salon, 340 kişilik Tiyatro Salonu 100 kisilik oturumlarin yapilabileceği aynı zamanda küçük çaplı sergilerin açilabileceği Ege Sanat Salonu ve 40'ar kişilik 4 Seminer Odası ile 800 kişilik resepsiyonların yapılabileceği geniş fuayeler ve resim, seramik, heykel sergilerinin yapilabilecegi 470 m² 'lik SANAT GALERISI bulunmaktadir.

Etiketler

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Selim Uyan

Jn

5 yıl önce

Kevser Ozelbuken

Şehir merkezine yakın oluşu ve bir çok etkinlik için uygun salonun bulunması aynı zamanda birden fazla sanatsal faaliyetleri aynı anda sunması Atatürk kültür merkezini ayrıcalıklı kılıyor..

5 yıl önce

Bülent Turan

Nezih bir ortam sürekli tiyatro ve gösteriler yapılmakta. Sürekli Eğitim Merkezinde kişisel gelişim ve bilgi teknojileri gibi konularda eğitim verilmektedir.

5 yıl önce

Cüneyt İKİZ

Şehrin önemli kültür merkezlerinden bir tanesi. Tiyatro etkinlikleri çok güzel. Fakat biletleri önceden temin etmek gerekli.

5 yıl önce

Evren Taylan

İzmirin değerli kültür noktalarından biri. Eski ihtişamını koruyor. Etkinlikleri zevkle takip ediyorum. Daha geniş kitleleri kendine çekmek için daha çok çalışmaları gerekiyor. Bazı kısımlarının eskidiğini görmek üzücü. Keşke bu konuda ödenek sorununu çözebilseler.

5 yıl önce

Yorum Ekle