Mekan 360

EDREMİT BELEDİYESİ HİZMET BİNASI (YENİ)

Hakkımızda

EDREMİT BELEDİYESİ

Etiketler

edremit belediyesi balıkesir kamusal hizmet mekan360 sanatur

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Umit Aygun

Belediye konumunun hizmete katkısı yoktur. Önemli olan temel görevlerin yerine gelmesidir. Beklenti budur. İlgili binanın yıllar önceden katlı otoparka ayrılması gerekliydi. Trafik kaosunu okuyamadılar ya da ilgisiz kalındı. Beledeiye hizmetleri şehrin herhangi bir yerinde verilebilir. Bina, adliye gibi olduğunca dışarıda olmalıydı garaj gibi, hastaneler gibi vs. Şehirleşme kalitesi ağlanacak vaziyette. Kaldırımlar işgal edilmiş işgaliye gelir kalemiyle resmileşmiş. Musluk suyu feci durumda. Şişe suyu içiliyor;) Şehrin iç yolları batılılaşma sıfatından hayli uzak. Ne araçlar ne yayalar sağlıklı ilerleyebiliyor. Ana arterler dahi berbat örnek çayiçi, azarbeycan, baraj ve gençlik caddeleri verilebilir. Taş döşemeye takılmışlar o işlemi de her aşamasıyla yanlış yapıyorlar. Alt malzeme toprak ve kum. Taştaki mukavemet değerleri de malum. Dolaşım, su ve yollardan konu ettim . Gerisini siz düşünün.

5 yıl önce

Oksijen Medya

Edremit’te herkesin kolaylıkla ulaşabileceği rahat bir noktada olması gerçekten güzel olmuş. İşleriniz için beklemeniz gerekirse hemen arkasında büyük bir park ve cafeler mevcut, araçla gelenler için hemen altında ücretli bir otopark bulunuyor. Bankalara ve tüm kurumlara yakın noktadadır.

6 yıl önce

Recep Onat

yıl olmuş 2018 hala sular yok

5 yıl önce

Murat ARIKAN

Eski otogar bu şekilde değerlendirilmiş. Daha yakışır hale gelmiş. Büyükşehir Belediyesi ile ilgili birimler hemen yan girişte bulunuyor.

7 yıl önce

Yuksel YUKSEL

süper bir yer

7 yıl önce

Yorum Ekle