Hakkımızda

Dr. Deniz Şen
1998 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Erzurum Aşkale’de, Diyarbakır’da, İzmir’de çeşitli sağlık ocaklarında ve Elazığ’da aile hekimi olarak çalışmıştır. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı Medikal Estetik Hekimliği (Lazer Epilasyon, Dolgu, Botox, Cilt Bakımı, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Saç Ekimi, Bölgesel İncelme) uygulama sertifikası almıştır. Mardin’de bir süre muayenehane açmış ve estetik uygulamalar ve lazer epilasyon üzerine çalışmıştır.

Cilt sağlığı ve bakımı günümüz koşullarında lüks olmaktan çıkmış ihtiyaç halini almıştır. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20'li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik,bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.

Kliniğimizde Fransa’da profesyonel amaçlı olarak kullanılan Ericson Laboratoire ürünlerini seçtik.Epilasyon, vücudumuzdaki istenmeyen kılların yok edilmesini sağlayan yöntemdir. Klasik yöntemlerin kısa etkili ve acı verici olması günümüzde birçok epilasyon yönteminin gelişmesine neden olmuştur.Sizler de Karşıyaka'da bulunan Epilasyon Merkezimize gelip istenmeyen tüylerinizden kurtulun..

Etiketler

estetik epilasyon leke tedavisi zayıflama lazer güzellik cilt selülit

Görüşler ()

Yorum Ekle