DENİZ BOSTANLI RESTAURANT

Hakkımızda

Denizden gelen lezzet sloganı ile çeşitli deniz mahsüllerini kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle sunma anlayışı ile çeyrek asırdır hizmet vermekte olan Deniz Restaurant, İzmir l. Kordon'un en güzel manzarasına sahiptir.

Kış sezonunda, 150 kişi kapasiteli büyük salonu İle sigara içmeyenler için özel olarak hazırlanmış, 50 kişi kapasiteli SİGARASIZ SALONU bulunan Deniz Restaurant'ın yaz sezonunda, deniz manzaralı 200 kişi kapasiteli açık havada balık yeme zevki veren bahçesi bulunmaktadır.

Çeşitli yayın organları ve profesyonel gurmeler tarafından en iyi balık restoranı ve en iyi balık mezesi sunan restoran olarak, çok kez birincilik ve çeşitli ödüller kazanmıştır.

İş dünyasının değerli iş adamlarını bir araya getiren, iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa balık yeme imkanı sunan Deniz Restaurant, ünlülerinde uğrak yeri olma durumundadır. Müdavimleri arasında sinema, müzik, spor, tiyatro, edebiyat dalında tanınmış ünlü kişiler de bulunmaktadır.

Restoranımızda kesintisiz iletişim olanaklarına ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, KABLOSUZ İNTERNET (WI-FI) yayını da bulunmaktadır.

Etiketler

deniz restaurant balik aile yeme icme internet kordon guzel manzara

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle