Hakkımızda

                                                                     RED DRAGON
Çeşit bakımından dünyanın en zengin mutfaklarından biridir Çin mutfağı! Diğer mutfaklardan kendini en çok soyanın varlığı, sunum ve pişirme şekliyle ayıran, yemeklerinde yaşam tarzı ve kültürünü de yansıtan Çin mutfağı; tatlı, ekşi, acıyı da biraraya getirerek sağlıklı yaşamı hedefler.
Red Dragon Chinese Restaurant, Çin mutfağının en sevilen tatlarından oluşan seçeneklerini müthiş bir fırsatla size sunuyor.
Türkiye'nin en iyi on Çin restaurantı arasına girmiş Red Dragon Chinese, Haşim Işık'ın kuruculuğunu yaptığı Olur Turizm Limited Şirketi bünyesindeki Uzak Doğu tarzı hizmet veren beş restauranttan biri.
Haşim Işık tarafından kurulan Olur Turizm Limited Şirketi bugün bünyesinde İzmir ve Bodrum'da Uzak Doğu tarzında hizmet veren bir restoran zinciri işletmesidir.1983 yılında Alsancak'ta hizmete giren Red Dragon Chinese, Shanghai ve Pekin'den getirilen Uzak Doğu motiflerinin hakim olduğu dekorasyon ürünleriyle de şık ve etnik bir atmosfere sahip.

                     

1987,1994, 1997 ve 2000 yıllarında Pekin ve Shanghai' de yerinde yaptığı tetkik ve incelemelerle bugünkü restoranlarının tüm dekorasyon malzemelerini Çin'den getiren Haşim Işık bu süreler içerisinde Uzak Doğu'nun tüm mutfak inceliklerinin sırlarına vakıf olmuştur.
Bugüne kadar bünyesinde 25 Çinli personel hizmet eden Olur Turizm zinciri genişletmek ve bir Franchising sistemi kurmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Etiketler

sushi chineserestaurant cinlokantası noodle pekinordegi china cin pekin beijing uzakdogu

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle