CELİL & ATİLLA GÜZELLİK SALONU

Hakkımızda

Celil & Atilla Güzellik Tasarım Ltd.Şti. 1998 yılında İzmir'in değerli kuaförleri Celil Özen ve Atilla Şimşek tarafından ilk olarak Bornova / Küçükpark'ta kuruldu. Günün değişken modasını kendi saç tasarımları ile birleştiren yetenekli ikili; günden güne İzmir hanımları arasında saç tasarımı ve bakımı alanlarında lider bir çözüm sağlayıcı haline geldi.Kurduğu yetenekli kadrosunu, yeni teknik beceriler ve yaratıcılık kazandırmak amacıyla en trend eğitimlerle genişletmektedir.

2010 yılı itibariyle genişleyen müşteri portföyüne daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Süvari caddesindeki yeni salonda hizmet hayatına devam etme kararı alan Celil&Atilla eğitimli kadrosu,müşterilerinden aldığı tam destek ile bugününü oluşturmuştur. Celil&Atilla kuaför kalitenin ve yeniliğin her alana dokunduğu bu yeni salonlarında müşteri memnuniyeti,kişiye özel saç tasarımları,kullanılan ürünlerin kalitesi ve uygun hijyen ortamı ile her zaman ilklere imza atmayı bir hedef olarak belirlemiştir.

Saç,Makyaj,Bakım Kısacası Konu İmajsa Sektöre Farklı Bakış Açımız Ve Uzman Kadromuz İle Sizlere En İyi Hizmeti Vermeye Hazırız.Yılları aşkın tecrübemiz ile sizlere yeni tarzlar ve farklı tasarımlar sunuyoruz.
            Fazla Söze Gerek Yok Siz Hiç Kendinize Bizim Gözümüzle Baktınız mı?
                            İddealıyız Çünkü Burada Güzelliğinizi Yeniden Keşfedeceksiniz...

                                          Tarzınızı Yansıtan Fark Yaratan Tasarımlar CELİL & ATİLLA KUAFÖR

Etiketler

kuaför bornova celil atilla saç makyaj gelin saçı bakım izmir en iyi kuaför tasarim tarz röfle kesim merkez güzellik salon bayan salon salonları kadın balyaj topuz salonu bakım kuaför

Fotoğraflar

Görüşler (4)

Ex Machina

6 yıl önce

Tamires Gomes

6 yıl önce

Maycon Eduardo

6 yıl önce

Dulcesilva Tim

8 yıl önce

Yorum Ekle