Mekan 360

ÇATALCA EVCİK PLAJI

Görüntülenme - 12261 Yorum Ekle

Hakkımızda

Çatalca'ya 35 kilometre uzaklıkta bulunan Evcik Plajı, Karadeniz kıyısında denize girebileceğiniz tertemiz plajlardan biri. Karacaköy'e bağlı olan Evcik Plajı, hafta içi ve hafta sonları günübirlik gelenlerle kalabalıklaşıyor. Fakat hafta içi daha sakin oluyor. Bölgedeki plajlardan ayıran bir özelliği var Evcik Plajı'nı. Sadece orman ve denizin muazzam manzarasını sunmaz. Aynı zamanda tarihiyle de göz doldurur. Plaja doğru giderken Anastasius Surları tam girişinde ise Georgios Kilisesi karşılar sizleri. Doğanın içinde tarihin izlerine de tanık olacağınız Evcik Plajı'nı günübirlik bir yolculukla keşfedebilirsiniz. Çatalca'da denize girebileceğiniz diğer noktalar ise Ormanlı Plajı, Yalıköy Plajı ve Çilingoz Plajı'dır.

Etiketler

catalca evcik plaji nerede 360 vr sanal tur viar turkey video virtual tour turkey mekan360 mekan

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Alptekin Kupcu

very beautiful beach location. There is a camping area as well but there is no water, electricity and shop for your needs.

5 yıl önce

Tarek Abdel Moneim

Was empty when we went there

5 yıl önce

philippikos TROY

Beautiful place with anasthasian ruin wall

6 yıl önce

Erdem Baltacı

Bence karadenizin hırçınlığını taşıyan denize, yemyeşil bir patikadan ulaşmanın doğallıgiyla; serin ve sert rüzgarlarla bulusulan güzel bir koy ...birde ofrot tadında yapılan seyahatlar varya o çılgınları durdurubilene ask olsun...

5 yıl önce

Bora Ketenci

Upuzun plaj, nispeten daha sakin. Baharda balıkçılar, yazın deniz-plaj.

5 yıl önce

Yorum Ekle