Hakkımızda

İstanbul’ un büyük alışveriş merkezlerine bir yenisi daha eklendi. Carousel’ e ve Galleria’ ya komşu olan Capacity, bölgede 6 milyon kişiye hizmet vermeyi amaçlıyor. 4 kattan oluşan kompleksin içinde yerli yabancı 180 mağaza yer alıyor. Carousel ile arasında sadece bir cadde kadar mesafe var. Aynı bölgede iki ayrı büyük alışveriş merkezine ne gerek var diyenler olabilir ama iksinin de tarzları kesinlikle birbirinden çok farklı. Bakırköy İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Capacity Alışveriş Merkezi toplamda 133.000 metre kare kullanım alanı ile İstanbul’ un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bakırköy’ ün trafiği en fazla olan caddesi üzerinde kurulması ile trafik sorununu daha da artıracağı düşünülüyor. Trafik sorununa önlem olarak, Capacity yöneticileri otopark alanı içerisinden geçen by pass yolu ile Bakırköy trafiğine bir ferahlık getirebileceğini belirtiyor. Alışveriş merkezinin yetkilileri amaçlarının tüm İstanbulluları alışveriş merkezine çekmek olduğunu belirtiyorlar. Bünyesinde bazı dünya markalarının ilk şubelerinin bulunması bu yolda iddialı olduklarının bir başka kanıtı. Capacity kaliteli ve rahat alışveriş merkezi görünümü ile Bakırköy’ ün cazibe merkezi olma özelliğini arttıracak gibi.

Etiketler

eglence alisveris mekan dukkan yer avm

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Abdurrahman Mujeeb

not big enough but essential shops are there

5 yıl önce

Rula Alf

A wonderful shopping mall! Just loved it's cosy atmosphere and loved shopping there.

5 yıl önce

Hafez Shurrab

The only negative side of this mall is the location that is relatively far from any metro stations. Otherwise, we liked everything about this including the availability of all famous brands and shops. Most of visitors seemed to be local, which means that this is an unusual destination for tourists making the shopping experience much smoother in terms of crowd and prices.

6 yıl önce

Ali Ibad

Good place to shop , eat and spend time

5 yıl önce

Gülder Akgöğ

Good old Capacity Shopping Mall has everything you need. Cozy to walk around in winter days. Tip: you won't have to pay for parking if you show receipt of purchase above a certain value.

6 yıl önce

Yorum Ekle