Mekan 360

BUCA YEDİGÖLLER

Görüntülenme - 71056 Yorum Ekle

Hakkımızda

Buca Belediyesi tarafından, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla yapılan Evka 1 ile İzkent arasında kalan Rüya Vadisi Yedi Göller Vadide 7 küçük gölcük, seyir terasları, oturma grupları, çocuk oyun alanları, restoran, kafeterya, açık hava diskosu, sanat sokağı, kule köprü, değirmen, Yunus Emre ve Pir Sultan heykelleri, piknik yerleri, balık tutma alanları bulunuyor. Hayvanlar için de küçük adacık yer alıyor.

Etiketler

izmir buca yedi göller

Fotoğraflar

Görüşler (5)

göktuğ cücük

Super

6 yıl önce

erkan er

Arkasında büyükşehir belediyesi var ama gücü yok tadilatlar bitmiyor her tarafta içki içenlenler var

5 yıl önce

Ali T.

Yedi göller mükemmel tasarlanmış fakat nedense bu harika yere hiç bir bakım yapılmıyor. Yerler çöp dolu yapay göllerin bazılarında su yok, olanlarda pislik içinde. Çöp tenekesi bile göremedim. Güvenlik görevlisi vs ilgilenecek iki üç kişi bulamamışlar sanki bu harika yere. Bu bakımsız özensiz haliyle bile gezilebiliyor ama keşkelerle maleseflerle söylene söylene bir gezi yaparsınız.

5 yıl önce

Cem EKİNCİ

Geceleri ne kadar tekin bir ortam olur bilemem lâkin akşamları ve gün içinde kesinlikle gidilmesi gereken bir yer..

5 yıl önce

özlem bal

Berbatttt cocuklar icin hic guvenli degil. Yerdeki korumalarin cogu kalmis cocuklarin ayaklari takiliyor oyuncaklarin cogu kirilmis yakilmis cok tehlikeli ve asagiya dogru yukseklikte hic bir koralik yok bi cocuk koserken ayagi takilsa asagiya kadar yuvarlanir. Buca belediyesi hic takibini yapmamis

5 yıl önce

Yorum Ekle