Hakkımızda

BSS Boray , 2004 yılında GSM sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur ve GSM konteynerleri alanında kendi sandviç panelini üretebilen ilk ve tek firmadır.

BSS Boray , Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m² üretim alanına sahip 2 tesisi ve 130 kişilik uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ürün geliştirme özelliği sayesinde yaptığı projelerle, hızla büyüyen telekomünikasyon sektöründe ve prefabrik yaşam üniteleri alanında sağlam bir şekilde yerini almıştır.

Yurt dışı çalışmalarına, kuruluş aşamasındayken Ukrayna’da açtığı şubesi ile başlayan firmamız; Belarus, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Libya, Irak, Katar ve KKTC’deki başarılı çalışmalarıyla telekomünikasyon ve prefabrik yaşam üniteleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıllarda, telekomünikasyon sektörü için yeni bir pazar olan Ukrayna’da yapılanan firmamız, burada Astelit-Life projesi için 2.500 adet konteyner üretmiştir. Bunun yanı sıra Özbekistan Coscom projesi için de konteyner üretimi yapmış ve ihracatını gerçekleştirmiştir.

GSM operatörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılanan firmamız sektördeki pazarı belirleyen firmalar ile sözleşmeli ürün ve çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. BSS Boray , Türkiye’de GSM sektöründeki network-alt yapı projelerinde Turkcell ve Vodafone’ un sözleşmeli çözüm ortağı ve sözleşmeli konteyner üreticisidir.

Bu aşamada müşterileri arasına Avea, Ericsson, Nokia, Motorola, Siemens, NSN, Alcatel-Lucent ve Huawei gibi global firmaları da ekleyen BSS Boray , telekomünikasyon sektöründe hizmet veren en önemli mühendislik ve üretim firmalarından birisi haline gelmiştir.

BSS Boray , başarılı mühendislik çalışmalarına paralel olarak Aselsan firması ile karayolları bilgilendirme ve izleme işleri alanında çelik konstrüksiyon projelendirme ve uygulanmasında partner olarak çalışmaya başlamış ve bu alandaki ürünlerini pazara sunmuştur.

BSS Boray , 2006 yılı içerisinde ISO 9001:2000 sertifikasyonu almış ve 3 yıl süre ile başarılı bir şekilde devamlılığını sağlamıştır. Firmamız, 2009 yılı başında ISO 9001:2008 revizyonunu tamamlayarak bu belgeye hak kazanan ilk kuruluşlar arasında yerini almıştır.

BSS Boray , sektöründe konteyner konusunda CE onayı almış ilk ve tek firma olma unvanına sahiptir. Konteyner ürünlerimizin IP54 standardı ve EN–60950 ürün güvenliği onayı bulunmaktadır.

BSS Boray olarak hedefimiz AR&GE çalışmaları ile sektöründe yenilikçi, kendi tasarımı olan ürünleri ve projeleri ile uluslararası standartlarda hizmet veren güçlü bir firma olmaktır.

Firmamız 2006 yılı sonunda yaşam prefabrikleri üzerine çalışmaya başlamıştır. Kısa sürede, yapmış olduğu işlerdeki profesyonellik ve kalite anlayışı sayesinde sektörünün önde gelen firmalarını müşteri portföyüne eklemeyi başarmıştır.

Baytur, TurkMALL, Yapı KZ, Nata-Yorum İnşaat, MT İnşaat, Çukurova Grubu, Günay İnşaat, Al-Sahari, Al-Kubra, Tellcom, İris Telekom gibi firmalar hızlı bir biçimde müşteri portföyümüze katılmıştır. BSS Boray ayrıca Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı gibi kabul kriterleri yüksek standartlarda olan resmi kurumlara da hizmet vermektedir.

Kaliteli ve özgün üretim süreciyle, sektördeki dinamik ve yenilikçi stratejisi ve geleceğe yön veren hizmet anlayışıyla BSS Boray sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.

Etiketler

çiğli organize sanayi boray gsm mobil

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle