Hakkımızda

Kuzey Ege'nin incisi Bozcaada'da Rum Mahallesi'nde bu yıl işletmeye açılan Su Otel sadelikle konforun birleştiği bir mekan olmuş.3 single, 7 double odadan oluşmakta.Odalarında her türlü konfor sizlerin kullanımına sunulmuş. Klima,minibar,lcd tv bunlardan bazıları.Kahvaltınızı terasında deniz,kale ve kilise manzarasıyla edebilir,güne keyifle başlayabilirsiniz.
Bozcaada, konaklama için farklı alternatifler sunar. Ama hepsinin ortak özelliği samimi, özgün, huzurlu ve sakin bir ortamda tatil geçirme olanağı sunmalarıdır.
Merkezdeki özgün oteller ve şirin pansiyonların yanında, merkez dışında adaya özgü bağ evleri, tatil çiftlikleri ve büyük bir çadır kamp alanı bulunmakatadır.Bağların, meyve ağaçlarının arasındaskibu yerlerde doğaylaiç içe olmanın keyfine varırsınız. Adanın merkezinde her yer yürüme mesafesindedir,ama merkez dışı konaklamayı tercih edenler bir ulaşım aracına ihtiyaç duyabilir.
Konaklama genellikle oda-kahvaltı şeklindedir. Ev yapımı yöresel zeytin ve peynirler, doğal reçel çeşitleri, bahçeden toplanan taze sebzelerden oluşan kahvaltıları oldukça lezzetlidir. Adanın samimi ve misafirperver halkı nerede kalırsanız kalın sizi keyifli bir tatil geçirmeniz için ellerinden geleni yapar.
Adanın en yoğun ayları Temmuz ve Ağustos için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Yazz sezonu dışında ise kalacak yer bulmak çok daha kolaydır. Kış sezonu boyunca açık olan otel sayısı da az değildir.

Etiketler

bozcaadada konaklama çanakkalede kale otel deniz doğa manzara su otel su hotel nerede kalınır kuzey egede rum mahallesi

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle