BOROVALI OTOMOTİV SAN. VE TİC A.Ş

Hakkımızda

1993 yılında İzmir Pınarbaşı’nda faaliyetine başlayan Toyota Plaza Borovalı, İzmir’de ilk kurulan Toyota yetkili satıcı ve servisidir. 6500 m2 kapalı servis alanı, 1000 m2 showroom alanı, 2500 m2 otopark alanı ile Toyota müşterilerimize hizmet vermektedir.
 
2007 yılı başında Toyota’nın tüm dünyada uygulamaya başladığı Yeni Satış Konseptini oluşturan Toyota Plaza Borovalı, plazaya yeni araç alımı veya servis hizmeti almaya gelen müşterilerini, dünyanın herhangi bir yerindeki Toyota Plaza ile eşdeğer karşılama, kabul, dinlenme, görsel olarak aynı mekanı kullanma ayrıcalığı vermektedir.
 
Bu ayrıcalığa ilave olarak araç satışı veya servisi esnasında öğle yemeği, aperatif ikram, playstation, çocuk eğlence köşesi, internet, bilardo ve plaza ile şehir merkezi arasında servis hizmetleri vererek kendilerini evlerindeki gibi rahat ve güvenli hissetmeleri sağlanmaktadır.
 
Toyotasa tarafından gerekli bütün eğitimleri verilmiş profesyonel satış kadrosu ile hizmet veren Toyota Plaza Borovalı satış esnasında test sürüşü hizmeti, plazada araç kredisi çıkarma hizmeti, araç renk alternatiflerini sunma, müşterilerinin kullandığı her türlü araçlarına takas imkanı sunma hizmetleri, araç satın almaya gelen müşterileri ile özel görüşme platformlarında ağırlayarak Mutlak Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile farklılık yaratmaktadır.

Etiketler

borovali toyota otomotiv sanayi izmir mekan360 sanal tur mekan 360 derece

Fotoğraflar

Görüşler (5)

macaroolu murat

Yeni araba almayı düşünürken buraya girdim, girişte beni Ebru Hanım karşıladı, bilgilendirdi ve çok yardımcı oldu, sonunda da arabamı kendisinden teslim aldım. Burada çalışanların hepsi çok güler yüzlü, Hale Hanım a da ayrıca bizimle ve çocuğumuzla ilgilendiği için teşekkür ederiz, tavsiye ederim, çok memnun kaldık.

5 yıl önce

Bekir Celep

5 yıldızx5 az bile. Müşteri memnuniyeti alanında ders olarak okutulması gereken bir işletme. İlk karşılamadan arabayı teslime kadar son derece ilgili ve nazik çalışanlar. Kimse sizi müşteri gibi görmüyor güvenliğinden ustasına kadar, misafirleri gelmiş gibi davranıyorlar. Vw küstahlığından ve tavandaki egosundan sonra işte bu dedirtti. Olması gereken YETKİLİ servis anlayışı bu. Vw onca skandal dolu, etik ve ahlak dışı "atılımlarına" rağmen şu mütevazı ve kaliteli marka yani kia'dan öğreneceği çok şey var.

5 yıl önce

ali yenişehir

Güler yüzlü kaliteli işçilik ve ekibe sahip aracın bakımından her aşamasında bilgi alına birliği,fiyat konusunda gayet iyi. Ulaşımı çok kolay.

5 yıl önce

İbrahim KARAMANLIOĞLU

Harika bir servis

5 yıl önce

Birdal Akar

Servisteki arkadaşlar da ilgili satış temsilcisi bayanda

5 yıl önce

Yorum Ekle