BLUE CITY BOUTIQUE HOTEL

Hakkımızda

neden bir butik otelde kalayım?

- Çünkü zaten bütün sene insanlarla vıcık vıcık iç içesiniz ve en azından tatilde çevrenizde pek insan görmek istemiyorsunuz.
- Çünkü siz iş için sık sık seyahat eden birisiniz ve evinizden ayrı kalkmak zorunda kaldığınız için gittiğiniz şehirlerde ev konforu bulmak istiyorsunuz.
- Çünkü sizin oldukça geniş bir aileniz var ve ailece bir yere gittiğinizde otel odalarına sığmıyorsunuz. O yüzden oda yerine daha büyük dairelerde kalmak istiyorsunuz.
- Çünkü tatilde evinizden bile daha rahat etmek hatta hayatınız boyunca olmadığı kadar şımartılmak istiyorsunuz.
- Çünkü kalacağınız otelde sizinle 24 saat muhatap olacak bir işletmeci arıyorsunuz.
- Çünkü siz bir tarih, mimari, doğa ve sanat tarihi aşığısınız.
- Çünkü siz tatilde mutlaka doğa ve deniz sporları yapıyorsunuz.
- Çünkü koskoca bir otelde kendinizi kaybolmuş ve yabancı hissetmek, sahte bir ilgi ile karşılanmak ve sadece “müşteri” olarak görülmek yerine, size kırk yıllık dostunuzmuş gibi davranan, seneye tekrar gitseniz dahi adınızı hatırlayan, içten ve samimi insanların olduğu bir yerde tatilinizi geçirmeyi tercih ediyorsunuz. Çünkü kafanızı ve ruhunuzu dinlendirmeye, işleriniz yüzünden uzun süredir okuyamadığınız ve kütüphanenizde biriken kitapları okumaya, stres, gürültü, kalabalık ve şehrin karmaşasından uzaklaşmaya, sevdiklerinizle uzun uzun sohbetler yapmak ve baş başa kalmak fırsatını yakalamaya, gerçekten dinlenmeye çok ihtiyacınız var.

 

Etiketler

blue city boutique butik hotel motel otel izmirfx izmir 360 sanal tur virtual tour konaklama

Fotoğraflar

Görüşler (5)

Jake Alexander Bryant

Clean, comfortable & friendly staff. You will not be disappointed!

5 yıl önce

Ali Rahman

Great staff, very friendly! Some very good restaurants nearby.

5 yıl önce

ibrahim korkusuz

Terrible breakfast ever!! Almost nothing to eat. Hotel stuff was very kind and helpful. Location is good but far away from the heart of the city. Surrounded by some expensive restaurants they look like luxury res. but i did not like them. If you need to stay Mavisehir neighborhood, you can prefer to stay here but please remember, the breakfast is terrible! You are not able to choose what u eat because they have only one type breakfast and it is not enough also not delicious. No bread! Only pitta bread which is not tasty. The room size was okay. It was clean. Room and bath stuff were okay. Tv was working but remote had some problems because of their interesting remote system.

6 yıl önce

Elif Barut

According to the hotel the price is really high.

6 yıl önce

Ed Fire

It is a nice hotel.

6 yıl önce

Yorum Ekle